AnaSayfa / su fal anlamları / Kahve falında suda yüz görmek

Kahve falında suda yüz görmek

Kahve falında suda yüz görmek rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, kendisini üzen ve kıran kişilere karşı cephe alacağına, destek istediği insanlardan hiçbir şekilde destek görmeyeceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında suda yüz gördüyseniz

  • Genellikle kısa süren ani aşk ilişkilerini tercih edeceksiniz.
  • Yolun sonunda parlak bir son varken geçici sorunlara takılmayın.

Kahve falında suda yüzen balıklar görmek her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, gözünü para hırsı bürüyeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında suda yüzen kütük görüldüğünde kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, kişinin başarılarının artacağına, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, onun iyiliği ve güzel huyları karşısında kendisine adeta sırılsıklam âşık olacağına delalet eder.

Kahve falında temiz suda yüzmek görüldüyse yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, kazançlı işler yapılacağına, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, hasadının tarlasında kalacağına, iş hayatındaki yoğun sorumluluklar neden ile sağlığın bozulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında suda yüzen yumurta görüldüğünde atacağı her adımı önceden düşüneceğine ve ailesini utandırmadan yaşayacağına, uğranılan zararın paylaşılacağına, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında berrak suda yüzmek görülmesi kendini doğru yolu bulmaya vereceğine, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına, zahmeti işlerin kolaylaşacağına, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına yorumlanır.

Kahve falında suda yüzen kadın görüldüğünde böylece işlerinin günden güne daha iyi bir hayata adım atacağına ve geçirdiği zor günlerin tamamen biteceğine, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, şansının ve bahtının açık olacağına, işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında suda yüzen cesetler görüldüyse yaşamında arka arkaya pek çok güzellik meydana geleceğine, her şeyi kaybedip sıfırdan bir hayat kurmak zorunda kalınacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, belirsiz durumların sona erip kişinin hedeflerine daha temiz ve net bir yoldan ilerleyeceğine, çok daha büyük işlere gireceğine yorulur.

Kahve falında suda yüzen bebek görüldüyse özlem çekilen kişilerden haber alınacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, içinin rahat edeceğine, her çalışması ile büyük ses getireceğine, gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında suda yüzen ejderha görmek ana baba için hayırlı bir adım atılacağına, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine inanılır.

Kahve falında yeşil suda yüzmek görüldüyse zorlukların yakın zamanda biteceğine, duygularını da ifade etme imkanı elde edeceğine, çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında suda yüzen insanlar görüldüyse endişelerin ve korkuların geçeceğine, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.