AnaSayfa / ateş fal anlamları / Kahve falında su üstünde ateş görmek

Kahve falında su üstünde ateş görmek

Kahve falında su üstünde ateş görmek çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni başlangıçlar ve atılımlar yapılacağına, kendisinin sonuçtan mutlu olacağına, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alacağına bu sayede deyim yerindeyse içinin açılacağına, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına yorulur.

Kahve falında su üstünde ateş gördüyseniz

  • Aile fertlerinizden gelen bazı sevinçleriniz olabilir.
  • Ay ortalarında kendinizi daha iyi tanımaya başladığınızı görebilirsiniz.

Kahve falında evin üstünde ateş görüldüyse hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, kendisini üzen ve yıpratan şeyleri hayatından çıkartacağına yorumlanır.

Kahve falında başının üstünde ateş görmek işsizlerin iş sahibi olacağına, hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına, daha sevgi dolu biri haline geleceğine, büyük takdir toplanacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında mezarın üstünde ateş görmek evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına, de zenginliğe kavuşacağına, çekilen çilelerin ve eziyetlerin kısa zaman içinde sona ereceğine, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kar üstünde ateş görüldüğünde sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, eş ve evlat sahibi olacağına, işinde büyük başarılar alacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında deniz üstünde ateş görülmesi büyük başarılara işlere imza atılacağına, bütün iş anlaşmalarının çeşitli sorunlardan ötürü iptal edileceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir