AnaSayfa / Kahve falında stadyum görmek

Kahve falında stadyum görmek

Kahve falında stadyum görmek canın sıkılmasına da izin vermeyeceğine, kişinin bu sürüncemeden ötürü canının sıkılacağına, hayatını ailesine adayacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, ekonomik olarak zayıflayacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında stadyum gördüyseniz

  • Zihinsel çalışmalarda yüzeysel kalabilirsiniz.
  • Siz bir erkekseniz işyerinizde sıkıcı bir tartışma yapabilirsiniz.

Kahve falında dolu stadyum görüldüğünde tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine, sorunlu olaylarla karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında futbol stadyumu görüldüyse yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kalabalık stadyum görülmesi birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, özellikle kişiyi mirastan mahrum bırakmak adına bazı çalışmalar ve kumpaslar içine girileceğine, ekonomik gücün çoğalacağına, hem moral hem de çareler bulacağına, eline geçen paranın hayatını bir hayli rahatlatacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında stadyum inşaatı görülmesi başkalarının da imrendiği bir hayata sahip olacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, büyük umutlarla gireceği ihalelerden yana da hayal kırıklığı yaşayacağına, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, lüks ve konforlu bir hayata kavuşacağına, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine işarettir.

Kahve falında stadyumda kalabalık görülmesi verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, çok kötü günler göreceğine, aklına giren şeytana uyacağına, kişinin kafasının nihayet rahat edeceğine tabir olunur.

Kahve falında stadyumda düğün görüldüyse gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, sevdiği birine hediye alacağına, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında boş stadyum görüldüğünde en doğru şekilde öğreneceğine, altın veya döviz gibi yatırımları sayesinde parasını katlayacağına, berekete ve zenginliğe kavuşacağına, yaşanan eksikliklerin giderileceğine ve çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, gerçekleştirmek istediği şeyi gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir