AnaSayfa / sporcu fal anlamları / Kahve falında sporcular görmek

Kahve falında sporcular görmek

Kahve falında sporcular görmek kalp kırıklığına neden olacağına, yaptığı iş ile başarılı olacağına, durumu çok geç fark ettiği için çok üzüleceğine, bir sebeple eldeki bir işte zarara düşüleceğine, uzun yıllardan beri hayalini kurduğu şeye yakında kavuşacağına, iş hayatında kendisi ile uğraşan düşmanları olacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında sporcular gördüyseniz

  • Bazı konularda diplomatik davrandığınızdan veya politik konuşmalar, sunumlar ya da açıklamalar yaptığınızdan emin olabilirsiniz.
  • Bir kez konuya dahil olursanız, dışına çıkmak için haddinden fazla enerji tüketilmesi gerekebilir.

Kahve falında ünlü sporcu görmek yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, işlerinin ve iletişiminin bozulacağına, alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, çeşitli zorluklar yaşatan bir arkadaşın artık kendisinden uzaklaşacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine işaret eder.

Kahve falında milli sporcu görülmesi içinde olduğu bir projeden çok zarar göreceğine, falı kapatan kişinin keyfinin kaçacağına, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına alamet eder.

Kahve falında sporcu olduğunu görüldüyse bunun sebebinin de başka kişi veya kişiler olacağına, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, daha sonra bu işi insanlara sevdireceğine, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında koşan sporcular görüldüyse rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, işlerinin bu sayede açılacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına işarettir.

Kahve falında eski sporcu görüldüğünde farklı şeyler deneyeceğine, tersliklerin ve hayal kırıklıklarının üst üste geleceğine, bekar ise evleneceği kimse ile tanışacağına, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir