AnaSayfa / Kahve falında soygun görmek

Kahve falında soygun görmek

Kahve falında soygun görmek kazancın günden güne artacağına, zorlukların kolaylıkla aşılacağına, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına, bazı sıkıntılarından kurtulmasını sağlayacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında soygun gördüyseniz

  • Bilginizi, yeteneklerinizi, hizmetlerinizi veya fikirlerinizi paylaşarak potansiyeli olan bir kişi üzerinde olumlu etki yaratabilirsiniz.
  • İş hayatınızda da yaptıklarınızın sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında silahlı soygun görülmesi büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına, niyetlendiği işlere gireceğine, daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına inanılır.

Kahve falında banka soygunu görüldüyse girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, kişinin kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine, aynı zamanda karşısına birçok kısmet çıkacağına, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına delalet eder.

Kahve falında soygun parası görüldüyse işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, tövbelerin kabul olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında araba soygunu görmek uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına, kardeşler arasında büyük tartışmaların ve bu tartışmalar sonunda kırgınlıklar yaşanacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı ve büyük emek vereceği bir iş kurulacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında soygun yaptığını görmek çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına, zor durumda kalan kişilere yardımcı olunacağına, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, çok büyük bir sevgi ve arzu ile istediği kısmetine yakın bir zamanda kavuşacağına, çok zor durumlara düşeceğine işaret eder.

Kahve falında ev soygunu görmek bazı durumlarda da ağırdan alması nedeniyle önemli fırsatları kaçıracağına, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kuyumcu soygunu görüldüğünde ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, güzel ve rahat bir yaşamı olacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, maddi olanaklarının artacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir