AnaSayfa / Kahve falında sosis görmek

Kahve falında sosis görmek

Kahve falında sosis görmek hayırlı ve güzel işlere imza atacağına ve bu sayede uzun yıllardan beri büyük bir özlemle gerçekleşmesini beklediği hayallerinin yakın bir zamanda çok güzel gelişmeler eşliğinde gerçekleşeceğine, neşe ve sağlıkla geçeceğine, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına, hayırlı kişiler ile çıkılan bir yolda çok güzel işlere imza atılacağına, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında sosis gördüyseniz

  • Planlarınızı değiştirebilir veya daha önce ziyaret etmediğiniz yerleri ziyaret edebilirsiniz.
  • Ani tepkileri olan kişilerden uzak durun.

Kahve falında buzlukta sosis görülmesi bazı sorunların başgöstereceğine, işine dört elle sarılacağına, kaldığı yerden devam edebilmesi için bazı yasal izinler almak zorunda kalacağına, onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında sosisli poğaça görüldüğünde sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, kişinin esenlik bulacağına, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine ve tüm bu güzel gelişmeler sayesinde de deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında domuz sosisi görmek sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan fal kapatanın iş yatırımları yapacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sucuk sosis görüldüğünde kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok mutlu olacağına, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine yorumlanır.

Kahve falında sosisli makarna görüldüyse zorlukların ve engellerin aşılacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, yeni fırsatlar sunulacağına, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine, kişinin sevdikleri ile bol muhabbette olacağına, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına ve böylece yine borçlanacağına inanılır.

Kahve falında sosis sucuk görüldüğünde haneye nifak gireceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına işaret etmektedir.

Kahve falında pişmiş sosis görüldüğünde güzel günlere kavuşacağına, mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine, asla gururundan ödün vermeyeceğine, yanlış yatırımlar yapılacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına yorulur.

Kahve falında bozuk sosis görmek yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, rahat bir hayat sağlayacağına delalettir.

Kahve falında sosis salam görüldüyse ihtiyaçların ve eksiklerin giderilemeyeceğine, hayatına bereketin ve bolluğun geleceğine, sıkıntılarının en kısa süre içinde sona ereceğine, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında sosisli yumurta görüldüyse o kişi tarafından psikolojik olarak yıpratılacağına, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, uzun zamandan sonra daha büyük sıkıntılar yaşayacağına, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında sosisli börek görmek sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, işlerinin başarılı olacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine, her geçen gün kendisini yetiştireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kızarmış sosis görüldüyse daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, hayal edilenlere ulaşılamayacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.