AnaSayfa / Kahve falında smokin görmek

Kahve falında smokin görmek

Kahve falında smokin görmek deneyimsiz olduğu bir takım olaylara karşı da aşinalık edineceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, nice noksanlık içinde olduğuna, yapılan planların umulduğu gibi olmayacağına, bir sebeple çok büyük bir üzüntü yaşanacağına, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına tabir olunur.

Kahve falında smokin gördüyseniz

  • Alelacele tavırlar ise, sizi, kötü anlaşmaların, iş birliklerinin veya ilişkilerin kucağına atabilir.
  • Aradığınız tatmine ulaşmanız zorlaşabilir.

Kahve falında smokinli erkek görmek kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında smokinli adam görülmesi dayanışmanın ve düzenin artacağına, bazı kişilerle fikir alışverişinde bulunarak yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, maddi olarak çok rahat olunacağına, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında beyaz smokin görülmesi iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına inanılmaktadır.

Kahve falında siyah smokin görüldüğünde müjdeli bir haber alacağına, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, sıkıntıların ardından neşe dolu günlerin de sizi beklediğine, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, düşmanından uzak olacağına delalettir.

Kahve falında mavi smokin görüldüğünde eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden bu sayede kurtulacağına, çok zor duruma düşüleceğine, yalancı bir kişi ile istemeden kurulan bir ortaklığın zarar görmeden bozulacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında kırmızı smokin görmek mutluluk dolu bir döneme girileceğine, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine ve kazandığı şeyleri hem kendi işleri için hem sevdiklerine yardım etmek için kullanacağına, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.