AnaSayfa / fare fal anlamları / Kahve falında siyah fare görmek

Kahve falında siyah fare görmek

Kahve falında siyah fare görmek üzerindeki kısmetsizliğin ve uğursuzluğun kaybolacağına, geçim derdine düşeceğine, sevdiği kişileri kaybetmesinden ötürü çok zorluk çekeceğine, ortaya bazı küçük sorunların çıkacağına, kem gözlerden ve nazardan korunacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında siyah fare gördüyseniz

  • Daha gerçekçi, mantıklı veya tüm ipuçlarına ya da bilgilere ulaşana kadar kımıldamayacak pozisyon almanızda fayda var.
  • Duygusal konulara daha hassas yaklaşmanız veya duygularınızı açıkça ifade etmeniz beklenen çözümleri sağlayabilir veya düzeltilmesi gereken konuların rayına oturmasını hızlandırabilir.

Kahve falında evcil siyah fare görüldüyse çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sorunlarının ve borçlarının çoğalacağına, işlerin büyük kazanç getireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında tuvalette siyah fare görüldüğünde iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında minik siyah fare görüldüğünde güzel ve doğru işler yapacağına, her zaman neşeli olacağına, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına rivayet eder.

Kahve falında evde siyah fare görüldüğünde sevgi ve barış ortamının kurulacağına, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine, idealist kimse olacağına, daha güçlü bir hale geleceğine delalettir.

Kahve falında mutfakta siyah fare görüldüyse uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine, maddi olarak uğranacak zararın yanısıra bir de manevi olarak zarar görüleceğine, maddi olarak çok büyük kaynaklara sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında duvarda siyah fare görüldüyse ancak akrabalarından birinin destek vermesi sayesinde çok iyi bir hal alacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına işaret eder.

Kahve falında iri siyah fare görmek onlar sayesinde yaşadığı sıkıntıları da unutacağına, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında banyoda siyah fare görmek stres ve sinirden ötürü uzun bir süre devam edecek bir hastalığa yakalanacağına ve bu sıkıntılara bir de aile kavgalarının ekleneceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, gün yüzü görmeyeceğine, pürüzleri ortadan kaldırarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine delalet eder.

Kahve falında elinde siyah fare görülmesi ilerleyeceğine ve el üstünde tutulma şansına hâsıl olacağına, çok daha iyi başarılar kazanacağına, hata üstüne hata yaparak tüm şimşekleri üzerine çekeceğine delalet eder.

Kahve falında sokakta siyah fare görülmesi eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, olaylı günler geçireceğine, finansal açıdan kritik bir noktaya geleceğine, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, daha sonra düzelip tekrar ayağa kalkacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yavru siyah fare görülmesi uzun yıllardan beri hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde herhangi bir zorluk çekmeden kavuşacağına, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, ahiret hayatını hiçbir zaman unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine, yapılan işlerin fazla kar getireceğine, ticarete adım atacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yatakta siyah fare görmek işlerinde berekete kavuşacağına, rahat bir hayatın kapısının açılacağına, bir bebek sahibi olunacağına, güzel bir hayat süreceğine, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine ve çok zarar göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz siyah fare görüldüğünde kazancın kısa bir zaman içinde elden çıkacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına alamettir.

Kahve falında tek siyah fare görülmesi çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında küçük siyah fare görüldüyse bir sebeple fal kapatanın tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına, sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine delalet eder.

Kahve falında iki siyah fare görüldüğünde hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, çocuklarıyla gurur duyacağı pek çok başarıya şahit olacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında kocaman siyah fare görüldüğünde hayırlı haberler getireceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına, büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına, yüksek moralli olacağına rivayet eder.

Kahve falında ölü siyah fare görüldüğünde zorlukları teker teker aşacağına, rahat bir hayat yaşayacağına, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında büyük siyah fare görüldüyse üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, kendisine hayırlı kapıların açılacağına alamettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.