AnaSayfa / sis fal anlamları / Kahve falında sis görmek

Kahve falında sis görmek

Kahve falında sis görmek işlerinde yaşanan aksiliklerin herhangi bir sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, vereceği çok büyük hatalı kararlar yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, iş konusunda yeni fikir ve projelerle başarı sağlanacağına, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına işarettir.

Kahve falında sis gördüyseniz

  • Çok fazla cazip ya da daha öncekilere benzeyen fırsatların değil, size daha fazla uyacağını düşündüklerinizin peşinden gitmelisiniz.
  • Belli jestler bekliyorsanız talepleriniz karşılık bulabilir.

Kahve falında denizde sis görüldüyse ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, manevi olarak çok rahat edileceğine, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına inanılmaktadır.

Kahve falında ormanda sis görmek tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı bir döneme gireceğine yorulur.

Kahve falında sis ve karanlık görülmesi faturaların biriktikçe birikeceğine, elinin de bollaşacağına, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sisli ay görüldüyse girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine ve çok saygın bir iş markası olacağına, iş yerinde veriminin düşmesi sonucunda işini kaybetme tehlikesi ile karşılaşacağına, etrafındaki insanlara karşı mahcup olacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında yeşil sis görmek çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, etrafında sevilecek ve saygı duyulacak biri olacağı, bazı konularda takıntı derecesinde özenli gösterileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, maddi olarak ferahlığa çıkacağına ve refah içinde bir hayat süreceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine yorumlanır.

Kahve falında sisli orman görüldüğünde kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, iş hayatında ve eğitim hayatında vereceği kararları bu haberler doğrultusunda vereceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine rivayet eder.

Kahve falında sisli kar görmek maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına, hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına alamettir.

Kahve falında sisli göl görülmesi zor ve kötü günlerin geleceğine, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına rivayet eder.

Kahve falında sisin dağıldığını görülmesi kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine, kafasını toplamasına yardımcı olacağına, sorunların ve dertlerin ardı arkasının kesilmeyeceğine, huzur ve rahatlık içinde yaşayacağına ve geleceğinin kendisine hayır getireceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında gri sis görüldüyse sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, güzel ve hayırlı günler geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında sisli manzara görülmesi mutluluğun ve kazancın azalacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve güzel mevkilere geleceğine, iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sisli oda görüldüyse çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sisli uçurum görüldüyse yardıma ihtiyaç duyacağına, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşanan maddi problemlerin artacağına delalet eder.

Kahve falında çok sisli hava görüldüyse gösterdiği çabaya ve azme rağmen uzun bir süre boyunca işlerinin çok kötü bir şekilde ilerleyeceğine, doktordan doktora koşturacağına, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında sis ve fırtına görüldüyse eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, patron koltuğuna geçeceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, maddi yükümlülüklerin artacağına, kişinin uzun süre etkisinde kalacağı ve kafasından atamayacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına, gayrimenkul sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi sis görmek elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, yardım etmenin bir yaşam biçimi olacağına, şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, sevgi ve hürmet göreceğine, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında karanlık sis görmek rahat bir yaşama kavuşulacağına, iş hayatı için harcanan emeklerin kazanç sağlayacağına, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağı, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında dışarıda sis görülmesi ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine, kul tarafından da kendisine nasip edileceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine inanılır.

Kahve falında yoğun sis görülmesi pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına, eline geçen bazı fırsatların verilecek hatalı kararlardan ötürü yarardan çok zarara sebep olacağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye alamet ettiği söylenir.

Kahve falında duman sis görülmesi şanssızlıkların bir türlü sona ermeyeceğine, sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına, hayırlı bir işe iştirak edileceğine, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında kırmızı sis görüldüğünde sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, işlerinde sürekli aksilik yaşanacağına, yaşadığı darlığın son bulacağına, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında gökyüzünü sisli görülmesi iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların fal kapatanın üzerine kalacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, hain bir kişi tarafından oyuna getirileceğine, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, günden günde daha fazla stres yapacağına işaret eder.

Kahve falında sisli deniz görülmesi bir lokma ekmek bulmakta dahi zorlanacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine ve kendisine yardım eden kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına, kâbus gibi günlerin geleceğine, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına yorumlanır.

Kahve falında sis duman görüldüyse kara bulutların giderek kişi için her bir yeni günde yeni güzel gelişmelerin yaşanacağına, evlatlarından memnun olacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, yardımsever ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yoluna adım atılacağına, maddi konuların ferahlığa çıkacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında sisli gece görüldüyse gelecekte güzel günlere kavuşacağına, şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine hatta ölmeden çok kısa bir süre öncesine kadar hala çalışacağına, zengin bir hayata sahip olunacağına, her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında sisli yer görülmesi sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, projelerin büyük başarılar kazandıracağına, günü birlik tatillere çıkacağına işarettir.

Kahve falında her yeri sisli görüldüğünde eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, işlerinin günden güne açılacağına ve son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, huzuru ve mutluluğu yakalayacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında sisli şehir görüldüğünde çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine, maddi olarak zarar edeceğine delalet eder.

Kahve falında birini sis içinde görülmesi deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine bu durumun çalışma hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, hayal edilen şeylere ulaşılamamasından ötürü hayalkırıklığı yaşanacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına alamet eder.

Kahve falında siyah sis görülmesi sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, kötü kimselerle karşılaşamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında dağda sis görüldüyse sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların yaşanacağına, insanlarla arasının iyi olacağına işarettir.

Kahve falında her yerin sis olduğunu görmek iyikalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına, zor durumların sona ereceğine, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında evin içinde sis görmek kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine, onlara hocalık edeceğine, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, kazancının artacağına ve sorunlarının çözüleceğine, malının artmasını sağlayacağına, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına işaret eder.

Kahve falında evde sis görülmesi uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına inanılır.

Kahve falında her tarafı sisli görüldüyse yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, verimliliğinin artacağına ve başarılarının devamının geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında sis bulutu görüldüyse kimse ile tartışmayacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına, zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine, iş yorgunluğunun tavan yaptığı bir dönemde tatile çıkılacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir