AnaSayfa / silüet fal anlamları / Kahve falında silüet görmek

Kahve falında silüet görmek

Kahve falında silüet görmek aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine ve daha çok kazanç sağlayacağına, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına işarettir.

Kahve falında silüet gördüyseniz

  • Kişiliğinizi kendinize zarar verebilecek bir silah gibi kullanmamaya dikkat etmelisiniz.
  • Bazı uğraşlarınız boşa gidebilir.

Kahve falında gökyüzünde silüet görüldüğünde sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında şeytan silüeti görüldüyse etrafındaki bazı kişilerden çok büyük ihanetler göreceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına ve yarınların kendisine hayır getireceğine, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında karanlık silüet görüldüyse çekilen çilelerin sona ereceğine, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine ve sıkıntıların atlatılacağına, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında atatürk silüeti görüldüyse gam ve kasavetin de uçup gideceğine, kendisine şifa olacağına, kötü günler geçireceğine, anne baba sözünün dinlenmemesinden ötürü birçok hata yapılacağına işaret eder.

Kahve falında bebek silüeti görmek her şeyin ters gideceğine ve uzunca bir dönem falı kapatan kişinin kendisini toparlayamayacağına, edilen duaların yakın zaman içinde kabul olacağına, büyük bir şöhrete sahip olunacağına, üzücü olaylardan aile bireylerinin tamamının etkileneceğine ve uzun zamandan beri içinde bulunulan huzurlu ortamın yokolacağına inanılır.

Kahve falında kurt silüeti görmek beklenmedik bir sıkıntıyla uğraşılacağına, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, onlarla artık hep bir arada olunacağına alamettir.

Kahve falında siyah bir silüet görüldüyse bereket ve rahat içinde yaşayacağına, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine, elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, üzücü haberler alacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında erkek silüeti görülmesi sıkıntılı geçen ve zarar edilen bir dönemin biteceğine ve bu sayede sorunların ortadan kalkıp yerini çok başarılı çalışmalara bırakacağına, karşılaşılan kötü bir durum yüzünden aksiliklerin daha da artacağına, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına yorulur.

Kahve falında kadın silüeti görüldüyse hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, gereksiz bir harcama yapılacağına, kişinin oturmuş ve kurulu bir düzeni olacağına, yarınları için isabetli kararlar alacağına, mutluluk dolu bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında kara silüet görmek işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına, zamanla daha çok para elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında peygamberin silüetini görüldüyse kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.