AnaSayfa / parmak fal anlamları / Kahve falında serçe parmak görmek

Kahve falında serçe parmak görmek

Kahve falında serçe parmak görmek düşmanların ve rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, kazanılacak ve ele geçecek paraya, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, zarar edeceği işlere girmek zorunda kalacağına, fal sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında serçe parmak gördüyseniz

  • Kendinizi kollamalısınız.
  • Sizi geçmek isteyen veya başarılarınızdan pay biçmeye çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında serçe parmağın kırıldığını görüldüğünde sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girip mutlu olacağına, başarı ve zenginlik getireceğine, başarı için fırsatların artacağına, ayrı düşmüşlerin kavuşacağına, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına yorumlanır.

Kahve falında serçe parmağının yandığını görülmesi meslek hayattaki başarıların değerini yitireceğine, daha sonra bu kişiden birkaç kez özür dileneceğine, endişe duyulan bazı olaylar ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Kahve falında serçe parmak kopması görülmesi yeni çalışmalar ortaya konacağına, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, pek çok fırsatı kaçıracağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında serçe parmağının yaralandığını görüldüğünde kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına, zahmetli işlerin kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında serçe parmak yüzük görülmesi uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, istediği noktalara geleceğine, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına işaret eder.

Kahve falında kopmuş serçe parmak görülmesi kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sıkıntı ve sorunlarından en kısa zamanda kurtulacağına işarettir.

Kahve falında serçe parmağının çıktığını görülmesi şöhretli biri olunacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine, kendisinden çıkarı olan ve maddi olarak kişiyi kullanmak isteyen biriyle tartışma yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında serçe parmağının şiştiğini görüldüğünde kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına tabir olunur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir