AnaSayfa / iç fal anlamları / Kahve falında sepet içinde yumurta görmek

Kahve falında sepet içinde yumurta görmek

Kahve falında sepet içinde yumurta görmek tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, kardeşlerden birinin canını sıkan bir olayın daha kötü bir hal alacağına, tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, sonrasında ise beklenen iyi günlerin geleceğine delalet eder.

Kahve falında sepet içinde yumurta gördüyseniz

  • Olaylara dahil olup olmamak istediğiniz konusunda daha fazla düşünmelisiniz.
  • Sizi çekemeyen birisinin aleyhinizde önemli faaliyetlere girişmesi olasıdır.

Kahve falında sepet içinde kedi görmek zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına ve başarıları ile adından söz ettireceğine, kötü günlerde dahi şükrederek ve takva sahibi olarak hareket edeceğine, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sepet içinde bebek görüldüğünde keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine, eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında sepet içinde yılan görüldüğünde kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, yaşadığı üzüntülerin günden güne artacağına ve hayatında çok mutsuz olacağı bir döneme gireceğine, diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine delalettir.

Kahve falında sepet içinde ekmek görüldüyse ancak etrafındaki insanların ısrarları ve destekleri ile yeni bir çalışmaya ya da projeye girileceğine, hakkında çıkartılan bir dedikodu yüzünden yaşadığı muhitte tatsız olaylar yaşayacağına, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine, ün ve itibar sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında sepet içinde balık görmek iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının da artacağına, onlarla yolları ayırmaya karar vereceğine, çekilen yükün hafifleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında sepet içinde çiçek görüldüyse kavgalı durumların nihayete ereceğine, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında sepet içinde altın görüldüğünde kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, kötülüklerden uzak kalacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.