AnaSayfa / şehriye fal anlamları / Kahve falında şehriye görmek

Kahve falında şehriye görmek

Kahve falında şehriye görmek düşmanlarını yenilgiye uğratıp pek çok kişiyi de kıskançlık duygularına sevk edeceğine, ölümcül hastalıklara işaret, huzur ve ferahlık içinde geçeceğine, fal sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, aile bireylerinin de çok sevineceğine alamet eder.

Kahve falında şehriye gördüyseniz

  • Bazı planlardaki değişiklikler sizin lehinize gelişebilir.
  • Her ne kadar eğilimler veya üzerinize uygulanan baskı nedeniyle işleri daha da karmaşık hale getirme veya daha fazla görev üstlenme niyetinde olsanız da, bazı işleri basitleştirmek veya iş bölümü yapmak için yeni yollar bulmalısınız.

Kahve falında yanmış şehriye görmek hataları için ettiği tövbelerin de Allah katında yerini bulacağına, hayatını kazanırken keyif alacağına, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, hayal edilen şeylerden günden güne daha fazla uzaklaşılacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında kavrulmuş şehriye görülmesi iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine ve personelle ilgili istenmeyen bir durumun ortaya çıkacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, zor durumda kalan bir arkadaşa yardım eli uzatılacağına, sonra da aylarca borç ödemek zorunda kalacağına, başarılarının ve kazancının artacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına alamettir.

Kahve falında yıldız şehriye görüldüyse yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, rakiplerine karşı güç elde edeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında makarna şehriye görüldüğünde kötü ve zor günler yaşayacağına, başarıya giden yolların açılacağına, aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, sağlığını da kaybedeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pişmiş şehriye görüldüyse sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, atılan adımların boşa çıkacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, birçok konuda tecrübe sahibi bir kişi ile birlikte yola çıkacağına işarettir.

Kahve falında pirinç şehriye görüldüyse huzurlu günlerin geleceğine, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine yorulur.

Kahve falında kurtlu şehriye görüldüğünde yeni iş kapılarının açılacağına, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında şehriye salatası görmek en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, hayallerinin peşinden gideceğine, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, sıkıntıların ve zorlukların günden güne daha da artacağına, mutlu ve huzurlu biri olacağına, sorun olarak yoluna çıkan şeylerden kurtulacağına işarettir.

Kahve falında arpa şehriyeli pirinç pilavı görülmesi gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Kahve falında bulgur şehriye görmek parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, tüm sorunlarının biteceğine, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine, hayatının bereketli ve verimli olacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.