AnaSayfa / kadın fal anlamları / Kahve falında secde eden kadın görmek

Kahve falında secde eden kadın görmek

Kahve falında secde eden kadın görmek bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına, bir daha işyerine gelmeyeceğine, kendisini iş hayatında çok hayırlı bir mevkide bulacağına alamet eder.

Kahve falında secde eden kadın gördüyseniz

  • Bazı kişiler beklenmedik şekilde size ya da hizmetlerinize veya planlarınıza destek verebilir ya da bazı vaatlerde bulunabilirler.
  • Bonkörlük veya cömertlik seviyesini ayarlamakta zorluk çekmeniz, ileride kafanızı duvarlara vurdurtabilecek kararlar almanıza neden olabilir.

Kahve falında secde eden erkek görülmesi yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına, aynı zamanda başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, huzurlu günler geçirileceğine, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına ve onlarla hep iyi geçineceğine alamet eder.

Kahve falında secde eden insan görüldüyse işsizin iş bulacağına, o kişiler ile bu sayede çok daha iyi zamanlar geçireceğine ve aile hayatında çok daha iyi günler yaşayacağına, üzüleceği ve çok mutsuz olacağı bir dönemin yaşanacağına, kazanılan paranın makbul ve mukaddes amaçlar için harcanacağına, dualarından hayır görmeyeceğine, gelecekte kavuşmak istediği hayata kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında secde eden adam görüldüğünde işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, rahat bir döneme gireceğine, güzel başlayan işlerin kötü bir şekilde ilerleyeceğine, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına, eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına delalet ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.