AnaSayfa / bahçe fal anlamları / Kahve falında sebze bahçe görmek

Kahve falında sebze bahçe görmek

Kahve falında sebze bahçe görmek maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına, başarılarını ispat edeceğine, tövbelerin kabul olacağına, yeni planlar yapacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında sebze bahçe gördüyseniz

  • Genel hava uzlaşma ortamı yaratmaktan veya belli anlaşmaları desteklemekten uzak görünüyor.
  • Geleceğiniz üzerinde etkili olabilecek kişilerle ilişkilerinizi güçlendirmek için çalışmalısınız.

Kahve falında yeşil sebze bahçesi görüldüğünde büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve kendisini büyük bir üzüntüye karışmış olarak göreceğine, ekmeğin ve paranın da artacağına, içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında meyve sebze bahçesi görüldüğünde kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, bir koyduğu işten üç alacağına, sevilen ve güvenilen biriyle girilecek bir tartışma sonrasında tüm görüşmelerin kesileceğine inanılır.

Kahve falında kurumuş sebze bahçesi görüldüğünde maddi sıkışıklık içinde kalacağına, çok büyük fırsatların ele geçeceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine ve büyük zorluklar yaşayacağına, kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında küçük sebze bahçesi görülmesi teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, bolluk içinde yaşayacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, ekonomik şartlarının iyileşeceğine inanılır.

Kahve falında sulanmış sebze bahçesi görüldüğünde haneye kıskanç ve kötü niyetli bir kişinin gireceğine, keyfin ve ağız tadının kaçacağına, içinin ve kafasının rahatlayacağına, aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine ve hastalığı varsa eğer en kısa sürede şifasına kavuşacağına, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yemyeşil sebze bahçesi görmek güzel davetler alacağına, deyim yerindeyse kişinin koltuklarının kabaracağına, maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.