AnaSayfa / adam fal anlamları / Kahve falında sarıklı adam görmek

Kahve falında sarıklı adam görmek

Kahve falında sarıklı adam görmek başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, şükür içinde bir hayat süreceğine, zorlukları ve dertleri de Allah’ın yardımı ile aşmayı bileceğine, karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına, hayır duaları alınacağına ve daha iyi yerlere gelineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sarıklı adam gördüyseniz

  • Tartışarak zaman kaybetmek yıpratıcı durabilir, kendinizi iyi hissettiğiniz şeylerle vakit geçirmelisiniz.
  • Beklemeyin kontrolü ele alın.

Kahve falında cübbeli sarıklı adam görüldüyse maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah sarıklı adam görüldüyse maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına inanılır.

Kahve falında kırmızı sarıklı adam görülmesi düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına, bereketi ve zenginliği bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine alamet eder.

Kahve falında yeşil sarıklı adam görmek atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına işarettir.

Kahve falında beyaz sarıklı adam görüldüyse umutsuzluğunun ortadan kalkacağına, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına, kalp kırıklığına neden olacağına yorulur.

Kahve falında başı sarıklı adam görüldüyse özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, beraberliklerde hayal edilenden daha fazla mutlu olunacağına, eline geçen gelirin de çoğalacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir