AnaSayfa / kuş fal anlamları / Kahve falında sarı kuş görmek

Kahve falında sarı kuş görmek

Kahve falında sarı kuş görmek devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, kendine olan güvenini yitireceğine, sevdiği kişiler ile gireceği bir ortaklık ile hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde çok rahat bir şekilde kavuşacağına, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, atılacak bütün adımların hayırlı yollar açacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sarı kuş gördüyseniz

  • Hayalleriniz sınır tanımıyor.
  • Biraz daha dikkatli olmanızda yarar var.

Kahve falında sarı kuşun öldüğünü görmek zor zamanlar geçirmelerine sebep olacaklarına ve çok büyük tartışmaların ve kavgaların yaşanacağına, gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, dünya hayatında ve ahirette mutlu olacağına inanılır.

Kahve falında sarı kuş yavrusu görülmesi yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına, maddi olarak güç kaybedeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında sarı kuşun kaçtığını görüldüyse ilişkileri veya evlilikleri boyunca kadının söz sahibi olacağına, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sarı kuşun uçtuğunu görüldüğünde mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, hayırlı adımlar atılacağına, hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına, hayata karşı bakışının değişeceğine işaret eder.

Kahve falında sarı kuş tüyü görmek üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, vermiş olduğu emeğin gözardı edileceğine rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir