AnaSayfa / Kahve falında sanayi görmek

Kahve falında sanayi görmek

Kahve falında sanayi görmek kurulacak bir ortaklık sayesinde refah seviyesinin gittikçe yükseleceğine, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine işarettir.

Kahve falında sanayi gördüyseniz

  • Sert tutumlar size zarar verebilir.
  • Fazla bonkör olmanız size bazı açılardan kaybettirebilir.

Kahve falında sanayide çalıştığını görmek bir sebeple işlerinin sıkıntıya gireceğine, büyük bir rahatsızlıkla boğuşacağına, yeni çalışmalar yapılacağına ve sorunların düzeltilmesi için büyük bir uğraş verileceğine delalettir.

Kahve falında sanayi sitesi görmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına, çok sıkıntılı günler yaşayacağına, aile hayatında çok sevindirici ve güzel bir haber alınacağına inanılır.

Kahve falında organize sanayi görüldüyse hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, yeni projelerin ve planların tutacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine, özgürlüklerine sahip çıkan fal kapatanın gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, bir sebeple çok üzüleceğine rivayet eder.

Kahve falında sanayi bölgesi görüldüğünde çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, çok uzun zamandan beri sonuç beklenen bir yerden en kısa zamanda hayırlı ve olumlu haber alınacağına, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sanayi tüpü görmek sakin ve huzurlu bir durum içinde olunacağına, kara ve yaslı günler geçireceğine, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına işarettir.

Kahve falında sanayi dükkanı görülmesi kişinin kendisi için iyi dileklerle girdiği işlerin kendisine kar getirmesine sadece sayılı günlerin kalmış olacağına, kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine, her gelen yeni günün kendisi için çok daha hayırlı ve güzel olacağına yorumlanır.

Kahve falında sanayi ustası görmek kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına, bol nimete kavuşacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına, kişinin adeta gençleşeceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir