AnaSayfa / fıstık fal anlamları / Kahve falında şan fıstığı görmek

Kahve falında şan fıstığı görmek

Kahve falında şan fıstığı görmek üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, ailesi ile birlikte oturabileceği bir ev alacağına, yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında şan fıstığı gördüyseniz

  • Su, yağ, lastik kontrolü, bilet alınan firmaların güvenilirliği, unutulan evraklar v.b konularda dikkatli olunması gerekebilir.
  • İlk adımı atmaktan korkmamalısınız.

Kahve falında fıstıklı börek görmek bilinçli şekilde hareket etmeye gayret göstereceğine, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına delalet eder.

Kahve falında fıstıklı pestil görülmesi bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına yorumlanır.

Kahve falında dolma fıstığı görülmesi rahatının ve gelirinin artacağına, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına veya aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, kişinin kazancının çoğalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında fıstıklı yaş pasta görmek hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, tövbe etmeden vefata, helal ekmek yeneceğine, çalışmaların büyük getirileri olacağına, bolluk içinde yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında fıstıklı şeker görülmesi iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, Allah’ın yaşamayı kendisine istediğinden de fazla layık göreceğine ve bu sayede torunlarını görme şansına da nail olacağına, hayır işleri yapacağına işaret eder.

Kahve falında bol fıstıklı tatlı görülmesi çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, kazancının daha da artacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında fıstıklı peynir görüldüğünde kısa süre içinde büyük bir iş sahibi olunacağına, hayırlı bir döneme girileceğine, bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine, de hayatı boyunca işsiz kalmayacağına işarettir.

Kahve falında fıstıklı kek görüldüyse sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, ahireti unutup dünyaya yaklaşmaya, bir araya geleceğine ve eski günlerde olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında fıstıklı poğaça görmek adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına, söz dinleyen ve ailesine hürmet gösteren bir evlat olacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, parasına da para ekleyeceğine, şansının ve kısmetinin kendisinden yana gideceğine, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında fıstıklı salam görmek sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine ve hayırlı bir evlilik yapacağına, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden fal kapatanın büyük tecrübeler kazanacağına, iş hayatında rakiplerin oyununa gelineceğine, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine delalet eder.

Kahve falında fıstıklı tatlı görüldüyse hayatını ailesine adayacağına, onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine yorumlanır.

Kahve falında fıstıklı pilav görmek rakipsiz hale geleceğine, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine, huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil fıstıklı tatlı görüldüğünde başkalarının malına göz dikeceğine, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.