AnaSayfa / salyangoz fal anlamları / Kahve falında salyangoz görmek

Kahve falında salyangoz görmek

Kahve falında salyangoz görmek hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, bir ömür olacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, pek çok ikiyüzlü insanla bir arada olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında salyangoz gördüyseniz

  • Hareketliliğiniz ile başarılı olmanızın yanı sıra maddi kazancınızı da katlayabilirsiniz.
  • Çevrenizdeki kişiler isteklerinizi yerine getirmek için sabırsızlanıyor.

Kahve falında renkli salyangoz görülmesi müjdeli ve güzel haberler alacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına, ağız tadının ve keyfin yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında küçük salyangoz görüldüyse kişinin becerilerinin farkına varılacağına, eline geçen kazançlar ile çok güzel zamanlar geçireceğine, arkadaşlardan birinin sıkıntı yaratacağına, yapılan dedikodulara malzeme olması sebebiyle insanlardan uzak duracağına, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine delalet eder.

Kahve falında sarı salyangoz görüldüyse tekin olmayan kimselerle hareket edeceğine, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, beddua ve ah alacağına, kişinin yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına, kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına, işlerine de bereketin ve verimin hâsıl olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında salyangoz böcek görmek kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, göğüs germek zorunda kalınacağına, işveren pozisyonuna geleceğine, böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına ve bir gün gurbete gitmesi gerekirse bunu kabul etmeyeceğine işaret eder.

Kahve falında çok sayıda salyangoz görüldüğünde falı kapatan kişiyi çok zor durumlara düşürecek olaylardan kurtulacağına, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine yorulur.

Kahve falında tuvalette salyangoz görüldüğünde ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, yaşanan olaylardan ve karşılaşılan durumlardan ötürü psikolojik olarak çok kötü bir noktaya gelineceğine, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında salyangozun ısırdığını görüldüğünde hayatı boyunca hep başarılı olacağına, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine, tartışmaların son bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında salyangoz yapıştığını görülmesi hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, tükettiği nefes ve para ile kalacağına, küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, işinden ekmeğinden olacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında kocaman salyangoz görüldüyse eşlerin birbirlerine karşı ağır konuşacaklarına, hayırlı olarak başlayan bir çalışmanın kötü bir şekilde ve geride yüklü miktarda borç bırakarak biteceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına, onurlu bir hayat süreceğine, dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında salyangoz sürüsü görmek istediği gibi alışverişe gideceğine, kısa süreli bir yolculuğun yaşanacak aksilikler yüzünden gereğinden fazla uzayacağına, yeni duygular tadacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine ve uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, keyfinin ve yaşam enerjisinin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında saçta salyangoz görülmesi dertlerinin sona ereceğine ve huzuru bulacağına, geçim derdine düşeceğine, zor gününde kendisine uzanacak bir dost eline sarılacağına, sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına yorulur.

Kahve falında kabuksuz salyangoz görmek kendini sürekli geliştirmek için çabalayacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve fal kapatanın de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına delalet eder.

Kahve falında kafada salyangoz görüldüyse iş dünyasında çok kötü ve zor zamanların yaşanacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına, bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine ve bir süre bu meseleyle meşgul olacağına, eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, cesaretinin yerine geleceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında sümüklü salyangoz görmek işinde de hep başarılı olacağına, manevi olarak çökmekle kalmayacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine delalet eder.

Kahve falında mavi salyangoz görüldüyse hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, işlerinin de bir düzene oturacağına, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında dev salyangoz görüldüğünde zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, ele güne muhtaç olacağına, girdiği bütün işlerde hiç düşünmediği zorluklar ile karşılaşacağına, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine ve her zamankinden daha farklı şeyler yapılarak hayata huzur ve mutluluk katılacağına delalet eder.

Kahve falında elinde salyangoz görüldüyse çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, anne baba dualarının birçok engeli ortadan kaldıracağına, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, dost ve akrabalardan alınan desteğin boşa gideceğine, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine alamettir.

Kahve falında kırmızı salyangoz görüldüğünde uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, kendi çok iyi hissedeceğine, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında salyangoz yediğini görüldüyse ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına alamet eder.

Kahve falında salyangoz yumurtası görmek varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına delalet eder.

Kahve falında yatakta salyangoz görüldüğünde büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, onları koruyup kollayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir sürü salyangoz görülmesi aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, hane içinde tartışmaların başgöstereceğine, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, onlarla arkadaş olup daha sonra ömür boyu sürecek sıkı dostluklar kuracağına, işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına delalet eder.

Kahve falında saçında salyangoz görmek sorunlarının kısa zamanda ortadan kalkacağına, yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, birçok kişiden borç alıp sorunları gidermeye çalışacağına, sıkıntılardan kurtulmak için borç bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında salyangoz yavrusu görülmesi üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, fal kapatanın hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, kazancının da artacağına, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ağaçta salyangoz görüldüyse insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine, fal kapatanın bir takım kişisel sorunlarla karşılaşıp evinden çıkamayacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, çok güzel günler görüleceğine işarettir.

Kahve falında pembe salyangoz görüldüyse çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, işlerindeki bereketin kaçacağına, zamanı daha doğru kullanmak için uğraşacağına, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında salyangoz topladığını görüldüğünde kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına inanılır.

Kahve falında yeşil salyangoz görülmesi maddi ve manevi olarak kötü bir hale düşüleceğine, tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, çok rahat bir nefes alacağına işarettir.

Kahve falında kolunda salyangoz görüldüyse öğrencilerin ders dışında zararlı alışkanlıklar edineceğine, düşmana karşı mahcup olmayacağına, işlerinin hiçbir zaman aksamayacağına, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına yorulur.

Kahve falında salyangoz kabuğu görülmesi hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, özellikle geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında mor salyangoz görüldüyse üzüntülerin son bulacağına ve sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine işaret eder.

Kahve falında üzerinde salyangoz görüldüyse uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, sahici ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine tabir olunur.

Kahve falında beyaz salyangoz görülmesi daha iyi anlaşır olacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, her iki tarafın da çok üzüleceğine, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine delalet eder.

Kahve falında su salyangozu görmek kırılan kalplerin tamir edileceğine, sıkıntı çektiği zamanları rahat bir şekilde atlatacağına, ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına ve ticaret ehli kimse haline geleceğine, sorunlarından ve içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına, onlara çok bağlı olacağına işarettir.

Kahve falında kabuklu salyangoz görülmesi sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, çevresindekilere karşı vefasızlık edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında çok salyangoz görülmesi çok huzurlu bir duruma geleceğine, kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında siyah salyangoz görüldüğünde hakkın lütuflarına sahip olunacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine, zor durumda kalacağına, hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, bir sebeple hiç istemediği halde büyük sıkıntılar yaşayacağı bazı durumlara düşeceğine, beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında duvarda salyangoz görülmesi herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına ve sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, kırk yıllık hatırı bir kelime ile sileceğine, yani babasına benzeyeceğine delalet eder.

Kahve falında ölü salyangoz görüldüğünde ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, eline yüklü miktarda para geçeceğine, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine işarettir.

Kahve falında uçan salyangoz görmek eşini de kendisi istediği gibi yönlendireceğine, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, fal kapatanın her muradının gerçek olacağına inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir