AnaSayfa / çiçek fal anlamları / Kahve falında saksı çiçek görmek

Kahve falında saksı çiçek görmek

Kahve falında saksı çiçek görmek sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, yaralayacağına ve küstüreceğine, her attığı adımı paraya çevireceğine, dünya malı edineceğine, iyikalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında saksı çiçek gördüyseniz

  • Harekete geçmeden önce konuyu tam olarak kavramak için, söylenenlere kulak vermelisiniz.
  • Bazı işlerde veya konularda diğerleri sizin kadar katılımcı olma havasında olmayabilir.

Kahve falında saksıda çiçek açtığını görüldüyse aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine, ailesinde de büyük sorunlar söz konusu olmayacağı için huzurunun yerinde olacağına, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine, iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında saksıya çiçek diktiğini görüldüyse gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına alamet eder.

Kahve falında saksı çiçeğinin kuruduğunu görüldüğünde ortamın bir hayli gerileceğine, önemli ve büyük adımlar atacağına, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında kurumuş saksı çiçeği görülmesi geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine işaret etmektedir.

Kahve falında saksıda çiçek büyüdüğünü görmek hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına, iki tarafın da çok sevineceğine, üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına, kazancının ve rızkının da garanti olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında canlı saksı çiçeği görülmesi sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil yapraklı saksı çiçeği görmek para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, çok büyük emekler vererek ortaya koyduğu bazı çalışmalardan çok büyük zararlar edeceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.