AnaSayfa / sağlık fal anlamları / Kahve falında sağlık görmek

Kahve falında sağlık görmek

Kahve falında sağlık görmek gördüğü saygının ve sevginin artacağına, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında sağlık gördüyseniz

  • İleri görüşlü olmanız durumunda her tür rekabet veya mücadele ortamından başarıyla çıkabilirsiniz.
  • Gelecekle ilgili planlar da yapabilirsiniz.

Kahve falında sağlıklı olduğunu görülmesi iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, sorunların ve sıkıntıların aşılacağına, daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına alamet eder.

Kahve falında yatalak birini sağlıklı görüldüğünde çok büyük sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, borçları varsa ödeyeceğine, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında sağlıklı bebek görüldüğünde yeni bir sosyal çevreye gireceğine, bahtının açık olacağına, eşlerin birbirine düşeceğine ve son karar olarak ayrılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında engelli birini sağlıklı görülmesi elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına, büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, Allah’ın izni ile rahata ereceğine, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sağlıksız kedi görülmesi düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, ilerlemek ve uzmanlaşmak istediği alanlarda eğitim alacağına, her işten alnının akıyla çıkmaya, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında sağlıklı birinin delirdiğini görüldüğünde dostlarıyla bir araya geleceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, canını ve malını garanti altına alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ölmüş birini sağlıklı görmek gelirinin garanti olacağına, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, daha çok dünya malı edineceğine ve daha fazla nimete kavuşacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve elindeki bu yeteneği çok iyi bir şekilde kullanması sayesinde kısa zaman içinde işinde yükseleceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında sağlıklı diş görüldüğünde kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında hasta birini genç ve sağlıklı görüldüyse çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, iş ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayacağına, aile içinde huzur ve rahat içinde yaşayacağına, niyetlendiği işlere gireceğine, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine inanılmaktadır.

Kahve falında sağlıklı birini kanser görülmesi sorunların çabucak atlatılacağına, hiçbir şeyin aksiliklere takılmadan istediği gibi ilerleyeceğine, Allah’ın lütuflarını bulacağına, kırılan kalplerin tamir edileceğine, iş hayatı içinde yaşadığı üzücü olaylardan kısa süre içinde kurtulacağına, maddi zararlara uğrayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında sağlıksız tırnak görmek mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, dertlerin ve sorunların aşılacağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına, bereketi ve zenginliği bulacağına, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında ruh sağlığının bozulduğunu görmek kendisini çok iyi yerlere taşıyacak bazı kişiler ile ortaklık ve ahbaplık kuracağına, çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine, bedenen de ruhen de şifa bulacağına, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında sağlık okulu görüldüyse yardıma muhtaç insanlar için kullanacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, mühim bir hastalıkla mücadele edeceğine, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına işarettir.

Kahve falında ölmüş birini canlı ve sağlıklı görmek işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine, yarınlarının dünlerini aratmayacağına, ileride saygın bir kimse olacağına, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına inanılır.

Kahve falında özürlü birini sağlıklı görülmesi sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok kötü olaylar yaşayacağına, istediği arabaya bineceğine, başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında hasta olan birini sağlıklı görüldüyse gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında sağlıklı birini engelli görüldüğünde aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel olayların yakın bir zaman içinde gerçekleşeceğine, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, dış ticarete atılacağına alamettir.

Kahve falında ölen kişiyi sağlıklı görüldüğünde yanlış seçimler yapacağına, sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, gerçeklere yüz çevrileceğine yorulur.

Kahve falında sağlıklı birini ölmüş görmek çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına, yeni işler alacağına, işinde çok büyük adımlar atacağına, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine, başarı ve zenginlik getireceğine, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına delalet eder.

Kahve falında çok sağlıklı olduğunu görülmesi işlerinin bu şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, kardeşlerden biri ile büyük bir tartışma yaşanacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, başarısına ve mutluluğuna engel olan hiçbirşeyin de kalmayacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına ve sempatik tavırlarla herkesin ilgisinin çekileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sağlıklı birini felçli görülmesi tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında sağlıklı birinin hasta olduğunu görüldüyse hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, işlerinin açılıp kazancının artacağına, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, kariyerinin yükseleceğine ve hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında hastayı sağlıklı görülmesi sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, bir sebeple çok kötü durumlara düşeceğine ve çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına ve güzel başlayan bir birlikteliğin sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında sağlık bakanı görüldüyse onların hikmetli kişiliklerinden de feyz almak için mücadele vereceğine, sağlık konusunda da bazı endişelere kapılacağına, kültürlü ve donanımlı hale geleceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ruh sağlığı bozuk birini görüldüyse kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine yorulur.

Kahve falında sağlıklı erkek bebek görüldüyse çevresindeki insanları kötü işler için kullanacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına, işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, iş ve aile hayatında saygınlık kazanacağına delalet eder.

Kahve falında hasta birinin sağlığına kavuştuğunu görmek hayatın çok daha iyi noktalara geleceğine, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine alamettir.

Kahve falında sağlığına kavuştuğunu görüldüğünde sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, helal ekmek yiyeceğine, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına inanılmaktadır.

Kahve falında çok hasta birini sağlıklı görüldüyse daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına, ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde çok büyük miktarda kazanç elde edeceğine, sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında sağlık ocağı görüldüğünde yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında sağlıklı birini yatalak görüldüğünde aile hayatına adım atılacağına, maddi ve manevi zarara uğranacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında hasta baba anneyi sağlıklı görmek kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, harama göz dikmeyeceğine, kısmetlerinin de kapanacağına işarettir.

Kahve falında ölüyü sağlıklı görüldüğünde çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine alamettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir