AnaSayfa / ara fal anlamları / Kahve falında saçlarının arasında yılan görmek

Kahve falında saçlarının arasında yılan görmek

Kahve falında saçlarının arasında yılan görmek kişinin zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına işaret eder.

Kahve falında saçlarının arasında yılan gördüyseniz

  • Yakın çevrenizde bir hastalık olabilir.
  • Plan veya projelerinizi tümüyle hazır olmadan kimseyle paylaşmamanızda fayda var.

Kahve falında saçların arasında yara görülmesi sevdiğiniz misafirler ile uzun vakit geçirebileceğinize ve özlediğiniz bir yakınınızın ya da bir arkadaşınızın sizi görmeye geleceğine, daha sonra yolda karşısına çıkacak bazı engellerden ötürü tökezleyeceğine, yolunun açık olacağına yorulur.

Kahve falında saçların arasında sinek görüldüğünde mülk edinme planlarının ertelenmesine, insanlara yol göstereceğine, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında saçlarının arasında karınca görüldüyse eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, derdin sona ereceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, aile içinde sürekli tartışmaların ve kavgaların baş göstereceğine, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine yorumlanır.

Kahve falında saçlarının arasında arı görüldüğünde gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında saçlarının arasında böcek görüldüğünde ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, ailesindeki huzurun bozulacağına, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saçlarının arasında kurt görüldüyse yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, adını işiyle duyuracağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, karşılaşacağı bazı olaylardan ötürü kalbinin kırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında saçların arasında beyaz görmek sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve kurduğu hayallerin bir bir yıkılacağına, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, maddi sıkıntıların ve sorunların kalmayacağına, çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.