AnaSayfa / sabah fal anlamları / Kahve falında sabah görmek

Kahve falında sabah görmek

Kahve falında sabah görmek aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, olaylara yaklaşımlarında da hisleriyle hareket etmesinin zaman zaman sıkıntılar yaşamasına neden olarak sorunlarını büyüteceğine, yapacağı planların altüst olacağına, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, keyfinin yerine geleceğine, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında sabah gördüyseniz

  • Öfkenizi kontrol edememeniz durumunda geçmişe bağlı konularda sert bedeller ödenebilir.
  • Her şey bittiğinde kendinizi diğerleri için çok fazla şey yapmış halde bulabilirsiniz.

Kahve falında sabah olmuş görüldüğünde kazancın ve ekmeğin eksileceğine, makamının ve itibarının yükseleceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına inanılmaktadır.

Kahve falında sabaha kadar sevdiğini görüldüğünde çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına, fal sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına ve baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, büyük tartışmalar yaşanacağına, emeklerinin boşa gideceğine, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendirmesine rağmen bir türlü düzelmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında sabahı gece görmek başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, zor bir durumda kalacağına, kendisinin de eline geçecek bu eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine, mutluluğa ve neşeye delalet etmektedir.

Kahve falında sabah aydınlığı görüldüyse aile hayatında ister istemez çeşitli soruların çıkacağına, ailesinin hayat standardında da aynı değişimi yakalayabilmek için işbirliği yapacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında başkasının sabah namazına kalktığını görüldüğünde alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, rahat bir hayata kavuşacağına, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil sabahlık görüldüğünde kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, özlem çekilen kişilerden haber alınacağına tabir olunur.

Kahve falında sabah uyandığında kar yağdığını görüldüğünde kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına, hiç hesapta olmayan bir seyahate, falı kapatan kişinin gözyaşlarının kuruyacağına, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, insanlara öncülük edeceğine işarettir.

Kahve falında sabaha kadar eski sevgiliyi görüldüğünde verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına ve yaşanabilecek büyük sorunları ortaya çıkmadan yokedeceğine, zararının büyük olacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında düğün sabahını görüldüğünde yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına, aile içinde de tartışma yaratacak kararlar alınacağına, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında sabah namazının sünnetini kıldığını görmek önünü göremez olacağına, yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, maddi gücünün yerine geleceğine bu durumun özel ve sosyal hayatına da olumlu yönde etki edeceğine yorulur.

Kahve falında bir bayram sabahı görüldüyse üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine, kendi imkânları ile gerçekleştireceği bazı çalışmalara girişeceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, bunun başarılarının sürekli olmasına vesile olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kırmızı sabahlık görüldüğünde eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, evindeki huzurunun yerine geleceğine rivayet eder.

Kahve falında sabah uyandığını görüldüyse düşmanların önlerinin açılacağına, gerçek dostluklarına odaklanacağına, duygusal olarak çok kötü olabileceğine ve çok üzüntü duyacağına, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine rivayet eder.

Kahve falında sabaha kadar aynı kişiyi görüldüyse uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, arkadaştan görülecek faydaya, çok üzüntülü bir döneme girileceğine, işlerin ve projelerin başarı ve kazanç getireceğine, kusursuz bir yaşama kavuşacağına, çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına inanılır.

Kahve falında sabah erken kalktığını görüldüğünde atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, dileklerinin yerine geleceğine tabir olunur.

Kahve falında sabah saati görülmesi hem de iyi bir mümin olarak yoluna devam edeceğine, toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, kadir kıymet bilen fal kapatanın temiz kalpli şekilde davranmasının karşılığında hep iyilik bulacağına, manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına ve mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, büyük bir zenginliğe kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında bordo sabahlık görülmesi kökten çözüm bulamaması halinde huzurunun sürekli bozulacağına, kurulan hayallerin yıkılacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, orada yeni kişilerle tanışıp dost olacağına, yeni iş ilişkileri kurulmasını sağlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında karanlık sabah görmek deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, kazancın günden güne daha da artacağına, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında sabah ay görüldüğünde sarsılacağına ve çıkmaza gireceğine, daha yüksek bir noktaya geleceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine alamettir.

Kahve falında sabaha karşı deniz görüldüğünde yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına inanılmaktadır.

Kahve falında turuncu sabahlık görüldüğünde istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine, hasret ve özlem gidereceğine, moral bozukluğu nedeni ile bir süreliğine her şeyi askıya alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mor sabahlık görülmesi insanların öfkesini kazanacak yanlış hareketlerde bulunmaya, falı kapatan kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına alamettir.

Kahve falında sarı sabahlık görüldüyse belirsizlikler yaşanması yüzünden gelecek için adım atmakta zorluk çekileceğine, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, eline geçen fırsatları bu amaç doğrultusunda kullanacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında sabah dolunay görüldüğünde günahtan kaçınarak yaşayacağına, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına bu sayede elinin bollaşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sabah yağmur yağdığını görmek bir sebeple işlerin kötüye gideceğine ve yapılan çalışmalardan kazanan paranın heba olacağına, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine işaret eder.

Kahve falında sabah yıldızı görüldüyse zor durumda kalınacağına ve eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, ekonomik gücün çoğalacağına, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında sabah namazı için abdest aldığını görüldüyse kişinin rahat nefes alacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, işlerin çok kolay şekilde yürüyeceğine rivayet eder.

Kahve falında başkasının sabah namazı kıldığını görüldüğünde hayırlı bir yola girileceğine, aradaki tatsızlığın kısa sürede halledileceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında sabahı karanlık görüldüyse bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, herkesi doğru yola çağıracağına, yüksek rütbe sahibi bir zat ile görüşme yapacağınıza yorumlanır.

Kahve falında sabah kar yağdığını görüldüğünde nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, duygularının ön plana çıkacağına ve hayattan zevk alacağı günler geçireceğine, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir