AnaSayfa / kavun fal anlamları / Kahve falında römork dolusu kavun görmek

Kahve falında römork dolusu kavun görmek

Kahve falında römork dolusu kavun görmek toplum içinde de önemli bir yer edineceğine, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına ve eşler ya da sevgililer arasına kırgınlık ve uzun bir ayrılık süreci gireceğine, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, kendisine düşmanlık güden ve kin besleyen bazı insanların olduğuna, bir sebeple sıkıntıların tekrar artacağına, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine işaret eder.

Kahve falında römork dolusu kavun gördüyseniz

  • İş hayatınızda, kariyerinizde, imajınızda veya yaşam standartlarınızda bir üst aşamaya atlamak üzeresiniz, fırsatlar var.
  • Sinirlenmeye başlamadan önce, olayların gerçek yüzünü öğrenmeli, çevrenizdekilerin tutumlarına göre tavrınızı belirlemelisiniz.

Kahve falında araba dolusu kavun görüldüğünde çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, sevdiği kimseden hayır göreceğine, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, kazancının günden güne artacağına işarettir.

Kahve falında kamyon dolusu kavun görüldüyse kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, aralarında istenmeyen olayların başgöstereceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir