AnaSayfa / renk fal anlamları / Kahve falında renkli yorgan görmek

Kahve falında renkli yorgan görmek

Kahve falında renkli yorgan görmek kırgınlıkların sona ereceğine, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine ve yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, garanti olacak makama oturacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına ve bu yüzden karşılaştığı bazı kötü olaylar ile zor durumlara düşeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında renkli yorgan gördüyseniz

  • Sosyal faaliyetlerde son derece başarılı olabilirsiniz.
  • İşinizi ilgilendiren belirsiz konularda dikkatle hareket etmelisiniz.

Kahve falında kırmızı renkli yorgan görmek istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine, kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, ardından işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, başka kimselere de yardım edeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında yeşil renk yorgan görüldüğünde bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, kısıtlama yoluna gitmeden rahatça harcama yapacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına yorumlanır.

Kahve falında pembe renk yorgan görülmesi işlerin çok büyümeyeceğine, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına inanılmaktadır.

Kahve falında bordo renk yorgan görmek alınan bir haber ile moralinin bozulacağına, çok sert eleştirilerle karşılaşılacağına, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında turuncu renk yorgan görüldüyse sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını da kaybedeceğine, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında mor renk yorgan görüldüyse herkesin yardımına koşacağına, işlerin çok iyi bir hal alacağına, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına, bazı iş konularında önemli devlet büyüklerine danışılacağına, iş hayatında uzun zamandan beri maddi sıkıntı çekenlerin ferahlığa çıkacağına delalet etmektedir.

Kahve falında turkuaz renk yorgan görüldüyse evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, insanlar ile ilişkilerde daha iyi bir konuma gelineceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sarı renk yorgan görmek uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların sona ereceğine, işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine işaret eder.

Kahve falında mavi renk yorgan görmek tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, aile bireyleri ile birlikte bir yola çıkılacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir