AnaSayfa / renk fal anlamları / Kahve falında renkli terlik görmek

Kahve falında renkli terlik görmek

Kahve falında renkli terlik görmek evinde kaynayan tenceresinin boş kalacağına, her zaman hakkına sahip çıkacağına, yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına, yeni şeyler deneneceğine, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında renkli terlik gördüyseniz

  • Eski arkadaşlarınıza bir araya gelebilir, programlar yapabilir veya eski tanıdıklarla karşılaşabilirsiniz.
  • Yapmaktan hoşlandığınız işleri yapmanız veya ihtiyacınız olan yardımları almanız için zemin hazırlayabilir.

Kahve falında turuncu renk terlik görülmesi eline geçecek yüklü miktarda bir paraya, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, çok güzel gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Kahve falında gri renk terlik görüldüğünde ev içinde sorunların ortaya çıkacağına, anne ve babanın kalbinin kırılacağına, aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına ve ne kadar çabalansa da olayların kendiliğinden düzene girip iyileşeceğine, işten ve güçten el etek çekileceğine, yatırımlarının kendisine kar getireceğine işarettir.

Kahve falında bordo renk terlik görülmesi sırtının yere gelmeyeceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine, sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, maddi olarak yetersizlikler yaşayacağına, yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına alamet eder.

Kahve falında sarı renk terlik görüldüğünde uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, onlarla dayanışma içinde olacağına, mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, kazancında bereketin artacağına delalet eder.

Kahve falında yeşil renk terlik görüldüğünde yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, ortak işlere gireceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında mavi renk terlik görüldüyse bir sebeple büyük hatalar yapılacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine, uğranılan bir ihanetten ötürü kırgınlık yaşanan biri ile yolların ayrılacağına işarettir.

Kahve falında mor renk terlik görmek umutsuz ruh halinden sıyrılacağına, maddi anlamda zayıflayacağına, kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza, gün yüzü görmeyeceğine, işsizse iyi koşullarda bir iş sahibi olacağına, gösterilecek performans ve ortaya konulacak başarılı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine alamettir.

Kahve falında beyaz renk terlik görüldüğünde zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına, çok üzücü ve geri dönüşü olmayan hatalar yapılmasına sebep olacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kırmızı renk terlik görüldüyse yanlış kararlar vereceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, onunla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, eline büyük paralar geçeceğine, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında pembe renk terlik görülmesi verdikleri destekten ötürü çok teşekkür edeceğine, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine, geleceğinin de umut vadedeceğine yorumlanır.

Kahve falında siyah renk terlik görülmesi olguların ya da durumların da tehlike olmaktan çıkacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine ve zahmetinin artacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında altın rengi terlik görmek gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, çok zor zamanlar geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında açık renkli terlik görüldüğünde hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, çok büyük ve kaçınılmaz bazı sorunlar ile yüz yüze geleceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.