AnaSayfa / renk fal anlamları / Kahve falında renkli telefon görmek

Kahve falında renkli telefon görmek

Kahve falında renkli telefon görmek amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına, çok büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile affedileceğine, işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine, insanlara karşı güveninin sarsılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında renkli telefon gördüyseniz

  • Bazı kişilerin sözlerine tepki vermeden önce iki kere düşünün.
  • Yaptığınız işleri en ince ayrıntısına kadar planlamanız gerekiyor.

Kahve falında siyah renk telefon görmek bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, insan ilişkilerinin daha iyi bir hal alacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok zor durumlara düşeceğine, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine alamettir.

Kahve falında beyaz renk telefon görüldüğünde kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, her isteklerinin yerine geleceğine, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, çok istediği bir şeye sahip olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil renk telefon görmek iş konularında ortaklar ile ters düşüleceğine ve aile fertleri ile miras meselesi yüzünden kavgalar yaşanacağına, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bozulacağına, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında mavi renk telefon görüldüğünde dünyadan tüm hevesini alıp ahireti unutacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçeğe döneceğine, kazancının sürekli artacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine inanılır.

Kahve falında pembe renk telefon görülmesi kendisini Allah yoluna adayacağına, konforlu ve rahat hale geleceğine, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına delalet etmektedir.

Kahve falında altın rengi telefon görmek hane içinde büyük sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, dünyanın çeşit çeşit lezzetlerinden ve keyiflerinden nasipleneceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sarı renk telefon görüldüyse kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için de sayısız olanaklarla karşılaşacağına, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine alamettir.

Kahve falında mor renk telefon görüldüğünde ancak Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, çok büyük ve geri dönülemez zararlar vereceğine ve falı kapatan kişinin çok sıkıntılı ve zor durumlara düşmesine ve kendi kendini yiyip bitirmesine sebep olacağına, sıkıntılarından kurtulup ferahlığa çıkacağına delalettir.

Kahve falında turuncu renk telefon görüldüğünde yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine, yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına, asla dert yüzü görmeyeceğine, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında gri renk telefon görülmesi sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine, işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine alamettir.

Kahve falında kırmızı renk telefon görülmesi düşmanlarınızın size zarar verebileceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine, bir sebeple işsiz kalınacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir