AnaSayfa / renk fal anlamları / Kahve falında renkli şapka görmek

Kahve falında renkli şapka görmek

Kahve falında renkli şapka görmek atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, bir sırrının bu kişi tarafından düşmanlarına iletileceğine alamettir.

Kahve falında renkli şapka gördüyseniz

  • Belli konularda fikirlerinizi ısrarla savunabilir veya bazı kişilerin tarafını tutma konusunda ısrarcı olabilirsiniz.
  • Farkında olun veya olmayın son zamanlarda biraz zayıf düştünüz.

Kahve falında yeşil renk şapka görülmesi kendisinin ve ailesinin her zaman güven içinde olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, mutlu günler yaşanacağına, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine, edilen duaların tutacağına, başarılarının tadına varacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında sarı renk şapka görüldüğünde herkesi kendi gibi zannedeceğine, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, aile bireyleri arasındaki kırgınlıkların yakın zaman içinde tatlıya bağlanacağına, ancak daha sonra ihanet eden bu kişi ile çok iyi bir dostluk ilişkisi kurulacağına, karlı işlere gireceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında gri renk şapka görmek yöneticilik koltuğuna oturacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, gergin ve üzüntülü günler geçireceğine, birikim yapma imkânı elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında mavi renk şapka görüldüğünde kendisini iyi hissedeceğine, çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına, sevdiklerinin sağlığının da iyi olacağına yorumlanır.

Kahve falında pembe renk şapka görmek variyeti ile herkesi kıskandıracağına, aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kendisine çok faydası dokunacak bilgilere ulaşacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına işarettir.

Kahve falında krem rengi şapka görüldüyse yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine, kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına, ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına ve ne zaman başı sıkışsa hemen yardım edeceğine, şöhret ve itibar kazanacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli biri olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kırmızı renk şapka görülmesi üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çektiği sıkıntıların son bulacağına, bulunduğu işin kendisini tatmin etmemesi üzerine başka bir şehre taşınacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir