AnaSayfa / küpe fal anlamları / Kahve falında renkli küpe görmek

Kahve falında renkli küpe görmek

Kahve falında renkli küpe görmek kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, kötü olaylar ile karşılaşacağına inanılmaktadır.

Kahve falında renkli küpe gördüyseniz

  • Uzun vadeli bir amacınıza ulaşmak üzere olabilirsiniz.
  • Bazı kişilere yaklaşım biçiminizi değiştirmeniz kontrolü ele almanız anlamına gelebilir.

Kahve falında turuncu renk küpe görüldüğünde şansının ve kısmetinin açık olacağına, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine, hiç beklenmedik şeyler yapacağına ve toplumda tabir yerindeyse baştan ayağa düşeceğine, yokluk ve fakirlik göreceğine, işlerin ters gideceğine ve çok büyük sorunlar yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mavi renk küpe görüldüğünde dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına, fal kapatanın bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine işarettir.

Kahve falında kırmızı renk küpe görülmesi sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, sayılan ve sevilen bir kişi olunacağına ve üzüntü çekilen bir dönemin biteceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, mesleğinde saygınlık kazanacağına ve ideallerinin gerçekleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında turkuaz rengi küpe görüldüyse yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına, çok para kazanacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarfederek çözüme kavuşturacağına ve çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, gelecekte de istediklerine kolayca erişebileceğine, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mor renk küpe görülmesi ağrı ve sancılarından kurtulacağına, sıkıntılarının ve borçlarının hafifleyeceğine, sıkıntılı bir dönemdeyse feraha ereceğine, övgü dolu sözler duyacağına, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında sarı renk küpe görüldüyse maddi durumunun ve imkânlarının çok daha iyi olacağına, uzun zamandan beri yaşadığı sıkıntılarından ve insanlar ile olan sorunlarından kurtulacağına ve hayatında çok rahat olduğu bir döneme gireceğine, kazancını katbekat arttıracağına, afiyette ve keyifte olacağına, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, girilen işlerden büyük zarar edileceğine inanılmaktadır.

Kahve falında gümüş rengi küpe görüldüyse şartlarının daha iyi maaşının da daha fazla olması nedeni ile bu teklife olumlu cevap vereceğine, düşünceli ve dalgın olacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, başına musibetli ve melanetli olayların geleceğine, alınan bir haber ile moralinin bozulacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına tabir olunur.

Kahve falında altın rengi küpe görüldüyse deyim yerindeyse başının da öne eğileceğine, en umutsuz olduğu anda da Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, yolcu ve gurbette ise vatanına dönmeye delalet eder.

Kahve falında yeşil renk küpe görüldüğünde yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına, yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına, evine bereket geleceğine ve bahtının açılacağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine alamet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir