AnaSayfa / duvar fal anlamları / Kahve falında renkli duvar görmek

Kahve falında renkli duvar görmek

Kahve falında renkli duvar görmek alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, yüksek bir makamı olacağına, kazancın katbekat artacağına, insanlar tarafından ayıplanacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında renkli duvar gördüyseniz

  • Evinizi değiştirebilirsiniz veya bazı ilişkileriniz sizi şaşırtabilir.
  • Aniden ortaya çıkan olaylar veya teklifler size bunu hatırlatabilir.

Kahve falında krem rengi duvar görmek bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, işlerini düze çıkarmasında ve ailesi içinde yaşanan tartışmaları sonlandırması konusunda çok büyük yardım edileceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi renk duvar görmek sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, maddi yükünün artacağına, her zaman hayırlı işler yapacağına, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, kazancın gittikçe azalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sarı renk duvar görüldüğünde hane halkı arasına nifak sokan bir kişinin varlığına ve sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, falı kapatan kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında turuncu renk duvar görmek bir sıkıntıya girmeye, helal olmayana göz dikmeyeceğine, rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, parasını dikkatli harcayacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına, hırslarını kötü yollarla tatmin etmeye çalışan bir kişinin tam anlamıyla başa bela olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yeşil renk duvar görüldüğünde güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, yeni iş kollarına girileceğine işaret eder.

Kahve falında kırmızı renk duvar görüldüğünde pek çok kişinin hayatını kurtaracağına ve sayısız hayır işleyeceğine, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, bol kazanç getireceğine, olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına, devlet işleri ile ilgili mahkemelik durumlar yaşayacağına ve başının derde gireceğine, özlemlerini bitireceğine ve kesilmeyecek bir kazancı olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında altın rengi duvar görüldüyse kazancının epey düşeceğine, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, parasının üstüne para ekleyeceğine, karlı işler yapacağına, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, ağlayacağına ve dertleneceğine işarettir.

Kahve falında mor renk duvar görülmesi hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve doğru düzgün insanlar ile arkadaşlık yaparak çok saygın bir kişi olacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak büyük bir sorun yaşanacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında bordo renk duvar görülmesi iş konusunda da yüzünün gülmeyeceğine, dileklerinin kabul olacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, hasta ve üzgün olacağına, başarıların çok kısa bir sürede fal kapatanın kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına inanılmaktadır.

Kahve falında pembe renk duvar görüldüğünde uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, başarılarının devamlı olacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz renk duvar görmek maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına, kazancının artacağına ve uğradığı zararları yakın bir zaman içinde telafi edeceğine, kendisine yeni kısmetler sunacağına tabir olunur.

Kahve falında gri renk duvar görüldüyse zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, maddi zararının giderileceğine, bir sebeple çok kötü ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, bundan sonra canın her çektiğine ulaşacağına, hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.