AnaSayfa / rahim fal anlamları / Kahve falında rahim görmek

Kahve falında rahim görmek

Kahve falında rahim görmek yükseleceğine ve işlerinin açılacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına, takdir edileceği işler yapacağına, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, sayılan ve sevilen kimse olacağına rivayet eder.

Kahve falında rahim gördüyseniz

  • Kalabalıkların içinden kolayca ayrılıyorsunuz, yeteneklerinizi gösterme fırsatını kaçırmamalısınız.
  • Kendi gayretinizle insiyatifi ele alacağınız bir işte önemli bir başarı kazanmanız olasıdır.

Kahve falında rahim kanaması görmek artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine, hayırsız bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına, yeni ilişkiler kurulacağına, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, hayal gibi bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında büyük rahim görüldüyse doğru yoldan çıkıldığı an itibariyle düşmanlarda artış görüleceğine, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında rahim ağzı görmek kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine alamet eder.

Kahve falında temiz rahim görüldüğünde eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, bekar ise evleneceğine, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, kendisini bir süre dış dünyadan ve insanlardan soyutlayacağına delalet eder.

Kahve falında rahmin çıktığını görülmesi öte yandan ömrünün de çok uzun olacağına, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, insanların saygısının kazanılacağına, size ait olan bir mülkün elinizden çıkabileceğine, her iki konuda da gönlünden geçenlerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında rahimden solucan görüldüğünde şansın ve kısmetin de açık olacağına, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına, işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine rivayet eder.

Kahve falında rahminin dikildiğini görmek şükür içinde bir hayat süreceğine, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında eşinin rahmini görmek başına gelen kötü olaylardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine işarettir.

Kahve falında rahimde erkek bebek görüldüğünde aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, yaradanın kulunun yalvarışına kulak vereceğine, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, maddi ve manevi olarak uğranılan zararların telafi edileceğine, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet eder.

Kahve falında rahimde kurt görüldüyse parasız günler geçireceğine, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına ve kazançlı işlere girileceğine, dönmeyen şansın artık döneceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında rahim sarkması görüldüyse yardım severliği sayesinde elinden geleni yapacağına, arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine, hasret ve özlem gidereceğine, sıkıntılara neden olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında rahimde şişlik görüldüğünde haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına ve ticaret ehli kimse haline geleceğine, yakın zamanda başınıza bazı sıkıntılar geleceğine, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine ancak yine de doğru bildiğini yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında rahimde karınca görüldüyse yetki sahibi olacağına, sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna, bolluk ve bereket yaşayacağına, nezaket sahibi bir kişi olunması sayesinde büyüklerden ve akranlardan saygı görüleceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, çok uzun sürmeyecek sıkıntılı bir dönem atlatacağınıza yorulur.

Kahve falında rahim ameliyat olduğunu görüldüyse elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına ve eline yüklü miktarda kazanç geçeceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına delalet eder.

Kahve falında rahmin düştüğünü görmek başka işler deneyeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, yaşadığı parasal krizden kurtulacağına ve borçlarını ödeyeceğine delalettir.

Kahve falında rahim hastalığı görmek varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine, kusursuz bir yaşama kavuşacağına, sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine inanılır.

Kahve falında rahmini kıllı görüldüğünde kendini beğenmiş tavırlar nedeniyle iş yerinde kimse tarafından sevilmeyen kişinin bir süre sonra işinden atılması ya da ihtar almasıyla moralsiz bir hale geleceğine, yeni gayrimenkuller alınacağına, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, şansın her zaman kişiden yana olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında rahmin alındığını görülmesi çalışmaların beğeni almayacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ve aile bireyleri arasında ortaya çıkacak fikir ayrılığından ötürü zor günler geçirileceğine, çok büyük sıkıntılar ile karşılaşsalar bile herhangi bir şekilde kötü bir duruma düşmeyeceğine, birçok iş fırsatı yakalanacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında rahimde bebek görüldüyse işlerinde önemli adımlar atacağına, gözlerindeki yaşın kuruyacağına ve gönül yaralarının iyileşeceğine, aile bireylerinden biri ile büyük bir tartışma yaşayacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve gelirinin de kendisini konfor içinde yaşatacak miktarda olacağına, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına, iş hayatında alınacak riskler sayesinde çok iyi bir mevkiye gelineceğine yorumlanır.

Kahve falında hamile bir kadının rahmini görüldüğünde yapılan destekle birlikte arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşının rahmini görüldüğünde yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, uzun bir zamandan beri istediği bazı hayallerine yakında kavuşacağına, ancak iş hayatında sahip olunan itibar sayesinde bu sorunun kısa bir sürede bertaraf edileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kıllı rahim görülmesi duygusal kararlar vermek yerine her zaman aklı ile hareket edeceğine ve bu uğurda bazen sevdiği insanları da feda etmek zorunda kalacağına, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine ve daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına inanılmaktadır.

Kahve falında rahimde balık görüldüyse zor zamanların böylece geride kalacağına, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, çok büyük miktarda para elde edeceğine, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında rahimde yara görüldüyse kazancın yarı yarıya artacağına, fal kapatanın geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, maddi anlamda çok zorlanacağına, çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kadın rahmini görmek verilen bir sözün yerine getirileceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, azla yetinmeyi kendine layık bulmayacağına delalet eder.

Kahve falında rahim kılı görülmesi bir sebeple çok sıkıntılı ve sancılı günler yaşayacağına, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında rahimde akıntı görülmesi kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, büyük fırsatlarla karşılaşacağına yorumlanır.

Kahve falında çift rahim görüldüğünde hayatında fırtınalı günler yaşanacağına ve kişinin büyük bir çıkmazın içine düşeceğine, hayatın temposunun yükseleceğine, işlerinin günden güne açılacağına, ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına, elinin darlık görmeyeceğine ve aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kızının rahmini görüldüyse iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, işlerin yoluna sokulacağına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına, birçok kişiye yardım edeceğine yorulur.

Kahve falında rahimde yumurta görüldüğünde eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, hiç ummadığı bir anda çok daha kötü bir durumda kalacağına, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, para sahibi olacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında rahminin dışarı çıktığını görüldüğünde üstünlük elde edeceğine, rahatının ve ağız tadının kaçacağına, aile içinde bir ömür boyu huzur ve mutluluk olacağına, kirli bir dere suyunda yüzmek ise kişinin yaşayacağı kötü olaylara ve duyacağı bazı laflar neticesinde sıkıntı içinde kalacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine işarettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir