AnaSayfa / Kahve falında put görmek

Kahve falında put görmek

Kahve falında put görmek eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, yaşanacak olaylardan ötürü çok gereksiz ve kötü insanlar ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntıya gireceğine, eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, herkesin karşısında el pençe divan duracağına inanılmaktadır.

Kahve falında put gördüyseniz

  • İşleri halletme biçiminizde veya yaşam tarzınızda değişiklik yapma gereği hissedebilirsiniz.
  • İnsanlarla uyumlu ekip çalışmaları yapabilir, yeni kimselerle tanışıp, faydalı dostluklar kurabilirsiniz.

Kahve falında put kırmak görülmesi ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, stres ve üzüntüye yol açacak bir toplantı yapılacağına işarettir.

Kahve falında kabede put görüldüyse kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, dileklerinin de kabul olacağına, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, çok büyük kazançlara sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında camide put görmek yaptığı işlerin günbegün artacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına yorulur.

Kahve falında altın put görülmesi fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, tartışmaların son bulacağına, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına, hastalığı ya da bir derdi varsa kısa zaman içinde çözüleceğine tabir olunur.

Kahve falında puta tapmak birini görüldüğünde sağlık sorunlarının şifa bulacağına, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına ve bu yüzden çok sıkıntı çekileceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında put işareti görülmesi endişelerin ve korkuların geçeceğine ve iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, insanlar arasında çok ses getirileceğine ve uzun zamandan beri çok sık rastlanmamış olan bazı fikirler ile projeler ortaya konulacağına, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine inanılır.

Kahve falında puta tapanları görmek keyfe ve neşeye kavuşacağına, hayatının kötüleşmeye başlayacağına, birikimlerine büyük zarar  geleceğine, adeta bilgi kaynağıymış gibi donanımlı hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında putların yıkıldığını görüldüğünde konfor ve lüks içinde yaşayacağına, ancak dişini sıkıp dayanması sayesinde çok büyük bazı kazançlar elde edeceğine, beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine ve bazı olaylardan ötürü çok da ağır olmayan sorunlar yaşanacağına, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, onun yasaklarını çiğneyeceğine rivayet eder.

Kahve falında puta tapan insanlar görüldüğünde illet bir hastalığa yakalanmayacağına, Allah’ın izniyle de istediği noktaya ulaşacağına, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, bereketin ve verimin geleceğine, kişinin ailesine karşı haksız bir tutum içinde olması yüzünden anne babası ile de arasının açılacağına tabir olunur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.