AnaSayfa / Kahve falında prens görmek

Kahve falında prens görmek

Kahve falında prens görmek ağız tadını ve keyfini yitireceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve kişiliği ve dürüstlüğü ile insanlar tarafından el üstünde tutulan biri olacağına, yaşamının belli bir düzene oturacağına, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine, çalışmaların tek parça halinde zor bir şekilde değil aksine parçalar halinde ve daha kolay gerçekleştirileceğine, maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında prens gördüyseniz

  • Bazı konularda baskı altında hissedebilirsiniz.
  • Size haberler taşıyan kimseye fazla güvenmemelisiniz.

Kahve falında prens prenses elbisesi görülmesi bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, sevilen bir eşyanın çalınacağına, huzurlu bir insan olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında prens ve prenses görmek hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, yaşanan bir olaydan fazlasıyla etkilenmek yüzünden sosyal ilişkilerini askıya alacağına, işlerini yoluna sokacağına ve çok mutlu ve huzurlu olacağı bir döneme gireceğine, kendisini önceki durumun daha iyi hissedeceğine inanılır.

Kahve falında prens charles görmek mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine, sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, çok büyük başarılara imza atacağına işaret eder.

Kahve falında prens harry görüldüğünde işlerinin çok yolunda gideceğine, çok büyük bir işe girileceğine, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında arap prensi görülmesi işinde çok ilerleyeceğine, falı kapatan kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında erkek prens görüldüğünde hayırlı bir kararla bir ilişkiye başlanacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, elini attığı her işte çok iyi işler çıkararak adından sıkça söz ettirip büyük saygınlık elde edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, büyük bir parasızlık yaşanacağına, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine alamettir.

Kahve falında prens olduğunu görüldüyse başka alanlara yöneleceğine, şimdilik yalnızlıkla dolu günler geçirileceğine, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, sorunların tamamen biteceğine, fal kapatanın rahatının ve keyfinin bozulacağına, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına ve maddi ve manevi olarak çok sıkıntıya düşeceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında beyaz atlı prens görüldüğünde rahat ettirecek bir işe girileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına, gözünün ve ufkunun da açılmasına vesile olacağına, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında küçük prens görülmesi hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve Allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine, kazançlı işlere yatırım yapacağına inanılır.

Kahve falında gerçek prens görülmesi yaşam standartlarının artacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, tüm fırsatları değerlendireceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında prensin öldüğünü görüldüyse uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında prensle evlendiğini görülmesi endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, borcu olan kişinin borçlarını ödeyeceğine, büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine, sorunların gittikçe artacağına, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, sorunların kısa zaman içinde biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir