AnaSayfa / pırlanta fal anlamları / Kahve falında pırlanta görmek

Kahve falında pırlanta görmek

Kahve falında pırlanta görmek hayatın düzene gireceğine, işlerinde çok büyük atılımlar gerçekleştirmek isterken bazı hataları sonucu zarar edeceğine, son anda alınacak karar nedeni ile uzun bir zaman seyahat yapılmayacağına, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, uzun bir süre boyunca çekeceğine, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında pırlanta gördüyseniz

  • Yeni şeyler denemeye odaklanmalısınız.
  • Belli sözler vermeden veya anlaşmalar yapmadan önce seçeneklerinizi gözden geçirmelisiniz.

Kahve falında pırlantanın parçalandığını görülmesi sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, eline geçecek haram bir maldan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, birçok sıkıntıya iyi geleceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında pırlanta kemer görüldüyse maddi olanakların hesapta olmayan nedenlerden dolayı tükenmeye başlayacağına, hedeflerine yaklaşacak fırsatlar elde edeceğine, sıkıntılı zamanlar yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında pırlanta kol saati görülmesi bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, dertlerin bir anda sona ereceğine, hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında pırlanta bulduğunu görüldüyse babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım etmek için de harcayacağına ve bu sayede kendisini huzurlu hissedeceğine işaret eder.

Kahve falında pırlanta takı görüldüyse uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına, tüm bunların ardından bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında pırlanta aldığını görülmesi kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren fal kapatanın başka insanların da yardımına koşacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına, belki de hiç görmediği bir kişi tarafından büyük zarara ve ziyana uğratılacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında pırlanta inci görüldüğünde evliyse çocuk sahibi olacağına, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine delalettir.

Kahve falında renkli pırlanta görmek inancına olan sadakatiyle yaşayacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, çevresinin kendisi gibi varlıklı kimselerle dolacağına, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına inanılır.

Kahve falında pırlanta yüzük ve küpe görmek ağız tadından ve neşesinden de olacağına, alınan kararlar sayesinde çok büyük zarara uğramaktan ve kötü durumlara düşmekten kurtulacağına, insanların güvenini kazanacağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, kendini her konuda geliştireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında pırlanta elmas görüldüğünde art niyetli ve kötü emelleri olan bir kişiyi alt etmeye, çalışma hayatını kurtarmak amacıyla istenmeyen yollara girileceğine ve tartışmaların arasında kalınacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, maddi anlamda güzel bir gelir elde edileceğine delalet eder.

Kahve falında mavi pırlanta görüldüğünde aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine ve zengin olunacağına, lüks içinde olacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında bir sürü pırlanta görüldüyse kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında parlayan pırlanta görmek vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, mutlu olacağına ve güleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bir avuç pırlanta görüldüğünde sevdikleri ile güzel bir hayat geçirecek kadar bir zenginliğe ulaşacağına, kendisi ve ailesi için her türlü sorumluluğu çekinmeden rahat bir şekilde alacağına, dargınların da yeniden bir araya geleceğine, yeni insanlarla tanışacağına veya kalıcı ve güvenilir dostlar edineceğine, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, fırsatların daha büyük getirileri olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında pırlanta küpe görüldüyse hayırlı ve başarılı işlere gireceğine ve çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine, duygusal davranmak yerine akılla hareket etmek neticesinde güçlüklerle daha kolay mücadele eden fal kapatanın büyük tecrübeler kazanacağına, ferah bir hayat yaşarken bir anda dara düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında değerli pırlanta görüldüyse özel hayatında mutluluğu yakalamasına, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, planlı ve programlı davranacağına bu sayede de istediği başarıyı ve kazancı da elde edeceğine, hayırlı ve güzel haberler alacağına, işlerinde önemli adımlar atacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kırmızı pırlanta görüldüyse huzurlu günler geçirileceğine, hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, karamsarlıktan ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların da son bulacağına, bereket ve huzur geleceğine, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında pırlanta diş görülmesi çok sıkıntılı ve zor durumlara düşeceğine, sevilen kişilerin yaptıkları her işe destek verileceğine, hanesine huzurun dolacağına, hiç aklına gelmeyen durumlara düşeceğine, çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına, bazı kaynakların tükeneceğine işaret eder.

Kahve falında başkasının pırlanta yüzük taktığını görülmesi büyük elem yaşatacak bir haberle karşılaşılacağına, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına, üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, sağlığının yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında çok pırlanta görüldüyse dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına ve rahata erileceğine, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine, düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, aile içinde husumet gelişeceğine, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine alamettir.

Kahve falında yerde pırlanta görmek helal kazanç elde edeceğine, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, en küçük sorunda parlayacağına, kişinin kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dişte pırlanta görüldüğünde kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, aile hayatında sevinileceğine, etrafınızdan bir kişiye fazlasıyla değer vermeye başladığınıza, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına, zahmeti işlerin kolaylaşacağına alamettir.

Kahve falında pırlanta taktığını görüldüğünde ard arda ortaya çıkacak hayırlı işlere, zahmete ve derde düşeceğine, Allah katında günahlarının affolacağına alamet etmektedir.

Kahve falında pırlanta topladığını görmek hayatının güllük gülistanlık olacağına, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında pırlanta ve zümrüt görüldüğünde büyük fırsatların kapısını açacağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine ve bu konuda başarılı bir iş çıkartarak etrafındaki insanların takdirlerini üzerine toplayacağına, yaptığı çalışmaları kısa bir zaman içinde çok büyük bir zarar yüzünden iptal edeceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında pırlanta toka görüldüyse çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, zor durumlara düşüleceğine işaret eder.

Kahve falında pırlanta saat görülmesi evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine ve çok rahat ve refah içinde bir hayat yaşayıp huzurlu olacağına, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, de zenginliğe kavuşacağına delalettir.

Kahve falında pırlantanın kırıldığını görüldüğünde karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine ve aile hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşayacağına, yaklaşan güzel günlere, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına yorumlanır.

Kahve falında pırlanta dükkanı görüldüğünde yapılan işlerde çok büyük kazanç sağlanacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, elinize para geçeceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında tek taş pırlanta yüzük taktığını görüldüyse malından ve parasından kaybedeceğine, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, yeni iş fırsatları yakalayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında çok sayıda pırlanta görülmesi güzel bir hayatı olacağına, hayatının da kolaylaşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına delalettir.

Kahve falında inci pırlanta görüldüyse bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edeceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, ancak sıkıntının giderek büyüyeceğine, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine yorulur.

Kahve falında birden fazla pırlanta görülmesi ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, maddi ve manevi sıkıntıların yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine yorumlanır.

Kahve falında mor pırlanta görülmesi başına bir şey gelmemesi için Allah’a yalvaracağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında pırlanta taç görüldüyse çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, maddi ve manevi güce ve rahatlığa kavuşacağına, maddi ve manevi olarak gücünü kaybedeceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve iş konusunda yeni yeni adımlar atılacağına, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir