AnaSayfa / penye fal anlamları / Kahve falında penye görmek

Kahve falında penye görmek

Kahve falında penye görmek hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, çok büyük bir umutsuzluk yaşadığı bir sırada hiç beklemediği büyüklükte bir kazanç elde edeceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine, güzel günler yaşanacağına, her zaman şükür içinde olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında penye gördüyseniz

  • İlk işin ise aile içindeki veya çok yakınındaki yaşlı kimselerle aranı düzeltmek olsun.
  • Bazı şeyleri farklı şekilde yapabileceğinizi veya ele alabileceğinizi düşünüyorsanız hızla devam edebilirsiniz.

Kahve falında lacivert penye görülmesi çocuklar gibi şen olacağına, farklı iş alanlarına yöneleceğine, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine yorumlanır.

Kahve falında sarı penye görmek çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, kazanılan paranın bereketinin olmayacağına delalettir.

Kahve falında yeşil penye görülmesi bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, eşinin hemen her konuda kendisine güveneceğine, her zaman evlatlarına destek olacağına, o şekilde bir çözüm bulacağına, yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında yırtık penye görüldüyse yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına, işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, kimseyle konuşmaz olacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine yorumlanmaktadır.

Kahve falında penye kumaş görüldüğünde maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına, bereketi ve zenginliği bulacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında penye gecelik görmek fesat ve kötü kimselerden olacağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına inanılır.

Kahve falında kırmızı penye görülmesi kişi ne kadar tedbir alırsa alsın bir türlü istediği sonuca ulaşamayacağına, üzüntülerinin sona ereceğine, evli bir kadının bebek emzirmesi ise yeni bir çocuk dünyaya getireceğine, atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına inanılmaktadır.

Kahve falında yeni penye görmek sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, kalp kırıklığı olacağına, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına, kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah penye görüldüyse kardeşlerin iş konusunda birbirine düşeceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına ve aile bireyleri ile birlikte bir işe girileceğine alamettir.

Kahve falında penye bluz görüldüyse kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine, kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, işinde herkesten bir adım önde olacağına, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, üzüntülerin sona ereceğine, hayatında hiç tatmadığı bazı duyguları tadacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında pembe penye görüldüyse gördüğü saygının ve sevginin artacağına, hayatındaki olumlu davranışların çevresine de örnek olacağına, işle ilgili planlarının sekteye uğrayacağına ve yakın bir zamanda işsiz kalabileceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında penye kazak görülmesi falı kapatan kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, kişinin zor günlerden geçeceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına, büyük başarılara ve kazançlara kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında mor penye görüldüyse büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya Allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, örneğin; evlenip bekâr hayatından elini eteğini çekeceğine, ekmeğinin verimli olacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında turuncu penye görüldüğünde başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına, ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, yeni bir araba satın alınacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir