AnaSayfa / paten fal anlamları / Kahve falında paten görmek

Kahve falında paten görmek

Kahve falında paten görmek bir sebeple çok üzüleceğine, aile hayatının sorunlarla dolacağına, sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, herhangi kötü bir kişi ile bir sorun yaşamayacağına ve kendisi gibi insanlara destek vereceğine, fal kapatanın bu kişi ile usta çırak ilişkisi yaşayacağına ve bu kişi sayesinde çok büyük başarılar kazanarak çok üst mevkilere geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında paten gördüyseniz

  • Merak sizi farklı yönlere, yerlere veya bilgilere taşıyabilir.
  • Yapmak istediğiniz veya söz verdiğiniz şeylerin altından kalkmanın fiziksel olarak mümkün olmadığını fark edebilirsiniz.

Kahve falında paten ayakkabısı görmek yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, işlerinde verimsiz hale geleceğine, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine, alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine inanılır.

Kahve falında pembe paten görmek çalışma hayatında bir takım zorluklar yaşamaya, manevi olarak hasar alınacağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, sermayesini riske etmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Kahve falında ayağında paten görmek bazı girişimlerde bulunacağına, şeref ve rütbeye, başarılı adımlar atılacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi paten görüldüğünde yeni ve daha güzel bir hayata sahip olacağına, arzularının yerine geleceğine, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapmadığı şeylerden ve söylemediği sözlerden sorumlu tutulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında paten kayan birini görmek yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına ve uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğumgünü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine işarettir.

Kahve falında siyah paten görmek sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, sevinçli bir haber alınacağına, önemli yerlere geleceğine, dertlerine çare bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında paten süren birini görülmesi atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına, sıkıntıların ve zorlukların hayırlı bir hale geleceğine, iyi insanlar ile birlikte olunacağına, hiç istemediği sorunlarla karşılaşabileceğine, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına inanılır.

Kahve falında paten yapanları görüldüyse dertleşerek moral bulacağına, işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, aşılamaz ve çözülemez sorunlarının olmayacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, sıkıntıların ve sorunların çözümü için çeşitli adımlar atacağına inanılır.

Kahve falında başkasının paten kaydığını görüldüyse ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, sıkıntılarını dile getirmek istese de bir sonuç alamayacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tekerlekli paten görmek işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, işlerin çok büyümeyeceğine, niyetlendiği işlere gireceğine, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve fal sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına tabir olunur.

Kahve falında beyaz paten görmek kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına alamettir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir