AnaSayfa / Kahve falında parazit görmek

Kahve falında parazit görmek

Kahve falında parazit görmek uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, yıpranacağına ve bir türlü içinden çıkılmaz hallere düşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, işlerinin yolunda gideceğine ve yaptığı önemli işler sayesinde takdir toplayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında parazit gördüyseniz

  • İşi eğlenceyle karıştırmanız durumunda sonuçları hoş olmayabilir.
  • Ani tepki ya da hareketler olayların veya sizin raydan çıkmanız anlamına gelebilir.

Kahve falında tuvalette parazit görüldüğünde ekonomik olarak zayıflayacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında küçük parazit görüldüyse ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, yeni denemelerde bulunacağına, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına, zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında parazit solucan görülmesi evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, atılan adımların yakın zaman içinde zarar getireceğine, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, yüksek tahsil yapacağına, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine delalettir.

Kahve falında kakada parazit görüldüğünde evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, söz nedeniyle üzüntü yaşayacağına, sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında gözde parazit görmek hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, aksiliklerin bitmek tükenmek bilmeyeceğine, harcama gücünün artacağına, istediği gibi bir geleceğe sahip olacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine ve üzüntülerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında parazit kurt görüldüğünde hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, gelecekle ilgili olarak verilecek kararların hayat içerisinde çok büyük bir etki yaratacağına, sağlık sorunlarının biteceğine ve borçlarını yakın zamanda kapatacağına, kalifiye elemanlar arasına gireceğine inanılmaktadır.

Kahve falında elinde parazit görülmesi bol hayır duası alınacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, kazancının azalacağına ve zor duruma düşeceğine, bir sebeple kısa bir süreliğine işlerinden elini eteğini çekeceğine ve ister istemez aile içinde sorunlar yaşanacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı ve üzüntülü durumların sona ereceğine ve insanlardan çok büyük övgüler ve takdirler alınacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında bokta parazit görüldüyse şansının bir ömür yaver gideceğine, böylece daha büyük adımlar atılacağına, o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine yorulur.

Kahve falında büyük abdestte parazit görüldüyse alacağı güzel haberler sayesinde adeta mutluluktan havalara uçacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, psikolojik olarak düzeleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında beyaz parazit görmek ettikleri duanın kabul olacağına, kötü yola sapmayacağına, yeni bir eve taşınacağına alamet eder.

Kahve falında dışkıda parazit görüldüğünde aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine alamet eder.

Kahve falında kurt parazit görüldüyse sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, başarılarının düşmesi nedeni ile makamının zarar göreceğine ve kazancının da azalacağına, özellikle yarınını düşünmeden hareket etmesi sonucunda bir anda maddi sıkıntı yaşayacağına, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, hane içine ay doğacağına alamettir.

Kahve falında vücudunda parazit görmek sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, falı kapatan kişinin sabrının zorlanacağı olaylar yaşayacağına, ani gelişen olumsuz olaylar yüzünden moral bozukluğu yaşayacak olan fal kapatanın iş konusunda da sıkıntılı bir sürece gireceğine, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hayatında çok yeni ve çok güzel olaylar meydana geleceğine inanılmaktadır.

Kahve falında bağırsak paraziti görmek elinde bulunan yüklü bir para ile kendi işini kuracağına, çevresi ile ilişkilerinin bozulacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir