AnaSayfa / gömlek fal anlamları / Kahve falında pantolon gömlek görmek

Kahve falında pantolon gömlek görmek

Kahve falında pantolon gömlek görmek dertlerin ve tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, uzun süre bu durumun devam edeceğine, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, fal kapatanın uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına, işlerin yoluna gideceğine tabir olunur.

Kahve falında pantolon gömlek gördüyseniz

  • Yabancılar, yurtdışı bağlantılı ya da eğitmen konumundaki kişiler, uzmanlar v.b çalışma biçiminizle ilgili yorumlar yapabilirler.
  • Sinirlenerek zaman kaybetmeyin.

Kahve falında yeni pantolon gömlek görüldüğünde çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına, büyük zararlardan kurtulacağına, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, iyi geçiminin de bozulacağına, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına tabir olunur.

Kahve falında eşinin pantolon gömlek giydiğini görüldüğünde insanlar tarafından ayıplanacağına, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine, borçlanacağına ve zor zamanlar geçireceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine inanılır.

Kahve falında beyaz pantolon gömlek görüldüyse arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, iyi bir maaşla yeni bir işte çalışacağına, çok zengin olacağına, eğer şifaysa da şifasını bulacağına, güçten ve takatten düşeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir