AnaSayfa / hasta fal anlamları / Kahve falında özel hasta olduğunu görmek

Kahve falında özel hasta olduğunu görmek

Kahve falında özel hasta olduğunu görmek uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, asla harama ve günaha yakın durulmayacağına, daha rahat para kazanacağına, fal kapatanın bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına işaret eder.

Kahve falında özel hasta olduğunu gördüyseniz

  • Evlilerde, fiziksel olarak bir form düşüklüğü gözlenebilir.
  • Kadın arkadaşlarınızdan biri size dost gibi görünmekle birlikte arkanızdan kuyunuzu kazmaktadır.

Kahve falında bulaşıcı hasta olduğunu görüldüğünde yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine ve rakiplerine çok büyük bir fark atacağına, kişinin adeta gençleşeceğine, uzun zamandan beri yaşanan iş stresinin bu sayede atılacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında hasta olmak hastane görüldüğünde harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine, para ve zaman ayıracağına, çalışılan işte alınacak başarılı sonuçlarla üst mevkilere gelineceğine ve bu sayede maddi anlamda sorun yaşanmayacağına alamet eder.

Kahve falında hasta olan kadın görüldüyse içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine, geçim sıkıntısına katlanmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ciddi hasta olduğunu görüldüğünde mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, dikkatsizlik yaparak bazı hatalara düşeceğine, aradığı kişiyi bulacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında hasta olup tedavi görüldüğünde bir sebeple büyük hatalar yapılacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, güzel günler için çalışılacağına, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına delalet eder.

Kahve falında hasta olan anneanne görülmesi içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına inanılır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir