AnaSayfa / örtü fal anlamları / Kahve falında örtü görmek

Kahve falında örtü görmek

Kahve falında örtü görmek kazanılan paraların ve malların ortaya konulması sayesinde iş sahibi olunacağına ve ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına, bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına, kişinin zor ve mutsuz günler geçireceğine, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında örtü gördüyseniz

  • Tereddüt etmeden harekete geçeceğe benziyorsunuz.
  • Spesifik değişikliklerden kaçınılması imkansız hale geldiyse, uygulamaya koymak da fayda var.

Kahve falında örtünün yandığını görüldüğünde sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine, eğer kötü dönemdeyse de bu durumun bir süre daha süreklilik göstereceğine işarettir.

Kahve falında araba örtüsü görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, küs arkadaşların barışacağına, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine alamet eder.

Kahve falında pembe renk yatak örtüsü görüldüyse işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine, kazançlı kapıların açılacağına, aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında tabutun üstünde beyaz örtü görmek işlerinin kısa süre içinde hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, bazen ne kadar hatırlamak istemese de onları yine de hep hatırlatacak birşeylerle karşılaşacağına, maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine inanılmaktadır.

Kahve falında pembe saten yatak örtüsü görmek hayali kurulan herşeye sahip olunacağına, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına ve bu sayede kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine, çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapan yalanlarını ortaya çıkaracağına, geçmişte kalmış bir sorunla tekrar muhatap olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında kırmızı beyaz masa örtüsü görülmesi gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, bunun da fal kapatanın aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında tabutun üstüne örtülen yeşil örtü görmek gururlandıracak işler yapacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine inanılır.

Kahve falında tabutun üstünde mavi örtü görmek eline çok büyük kazanç geçeceğine, rahatı kaçıracak olaylarla karşılaşılacağına ve çok zor günler geçirileceğine, sorunlarının yakın zaman içinde atacağı adımlar sayesinde biteceğine, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına inanılmaktadır.

Kahve falında altın işlemeli yatak örtüsü görülmesi fal kapatanın evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, endişe veren durumların düzeleceğine, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine rivayet eder.

Kahve falında ölünün üzerinde yeşil örtü görülmesi bir toplantıdan diğerine koşacağına, işine ve ailesine dört elle sarılacağına, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına delalettir.

Kahve falında yorgan örtüsü görüldüyse geçim derdine gireceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, gireceği bazı çalışmalarda çok büyük başarılar elde edeceğine, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve ferahlığa kavuşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz işlemeli masa örtüsü görüldüyse kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine, güzel bir hayat süreceğine, yeni mallara sahip olacağına, bereket ve huzur geleceğine, kısmetinin ve şansının hayatı boyunca devam edeceğine, müşkül durumların üstesinden geleceğine rivayet eder.

Kahve falında pembe örtü görmek ardından bu kişiye açılacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına, kişinin içinin daralacağına rivayet eder.

Kahve falında işlemeli beyaz örtü görülmesi iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, bütün emeklerin heba olacağına ve eğitimle ilgili olarak yapılan yatırımların zarar getireceğine, sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında çok güzel yatak örtüsü görmek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, sahip olduklarının elinden kayıp gideceğine, düşman hususunda keder ve üzüntüye, yapılan tartışmaların ve sıkıntıların son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında beyaz bebek yüz örtüsü görüldüyse zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, mali konularda yeterince dikkatli davranmadığı için sürekli bir dar boğaz yaşayacağına, zahmet verecek bir durumun ortasında kalınacağına, çok zarar edeceği bazı olaylar yaşayacağına delalettir.

Kahve falında mezarın üstünde beyaz örtü görülmesi hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, büyük başarılar kazanacağına ve çok iyi yerlere gelerek yardıma ihtiyacı olan herkese yardım edeceğine, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil saten yatak örtüsü görmek kişinin dualarının ve hayallerinin gerçekleşeceğine, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine inanılmaktadır.

Kahve falında ölünün üstünde beyaz örtü görmek telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına ve melanete denk gelmeyeceğine, çeşitli gelişmeler yaşayacağına, aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine mal mülk sahibi olunacağına, her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında parlak örtü görmek herkes tarafından saygı göreceğine, müşterilerin ya da siparişin çoğalacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına delalet eder.

Kahve falında kirli örtü görmek sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, işlerin iyiye gideceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp bir ilişkiye başlayacağına, bir bebek sahibi olunacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında güzel örtü görüldüğünde herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında annenin başında beyaz örtü görüldüğünde epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, ticaretinin de hızlanacağına, yoklukla ve gözyaşıyla geçen günlerini de geride bırakacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım sayesinde sorunlarından kurtulacağına tabir olunur.

Kahve falında ölünün üstünde siyah örtü görülmesi bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine, atılan adımlar sayesinde işlerin çok büyük başarılar getireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında mavi örtü görülmesi zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, çok büyük kazançlar elde edip iyi yerlere geleceğine, evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına alamettir.

Kahve falında tabutun içinde beyaz örtü görülmesi birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında dolap örtüsü görüldüğünde toplum içindeki değerinin artacağına, başının hiç dara düşmeyeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına ve aynı zamanda zarar edeceğine, ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına yorumlanır.

Kahve falında beyaz örtüye sarılı bebek görüldüğünde çok başarılı olacağına, çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü ruhsal olarak hasta olacağına, sorunların yakın bir zaman içinde kesin çözüme kavuşacağına alamettir.

Kahve falında su yeşili yatak örtüsü görülmesi uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, işlerinde yeni bir sayfa açacağına, yeni başlangıçlar yapacağına, iyi bir patron olacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kırmızı beyaz yatak örtüsü görüldüyse âlim kimselerden feyz alacağına, yapacağı planların altüst olacağına, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, geçim derdinin de ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında başında örtü görüldüyse muradına ereceğine ve yaşamak istediği hayatı bulacağına, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına, düşmanlarınızın size zarar verebileceğine, geçim derdinin olmayacağına işarettir.

Kahve falında büyük örtü görüldüyse çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, işlerinden yana bereket ve bolluk olacağına, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında yırtık örtü görmek üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, günlerini bunun için harcayacağına, onların mutlu haberlerini alacağına, şanssızlığının ortadan kalkacağına rivayet eder.

Kahve falında ipek örtü görüldüğünde kalıcı ve gerçek dostluklar edineceğine ve yaşamdan istediği kadar haz alacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, hayatından ve sevdiklerinden her zaman fayda göreceğine, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında toz pembe yatak örtüsü görülmesi atılımlarının ve girişimlerinin kendisine hayır getirmeyeceğine, emeklerinin ve hak ettiklerinin karşılığını alamayacağına, işlerini tek başına yöneteceğine delalet ettiği söylenir.

Kahve falında saten örtü görüldüğünde rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine yorumlanır.

Kahve falında ölünün üzerinde beyaz örtü görüldüyse bunalımlı günler geçirileceğine ve üzüntü ve stres yüzünden hasta olunacağına, sıkıntılı bir dönemin ardından çok kazanç elde edeceği bir döneme gireceğine, eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına, güzel işlere ve hayırlı çalışmalara imza atılacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına rivayet eder.

Kahve falında kahverengi örtü görüldüyse iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına, o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, resmi bir göreve getirileceğine, hayattan yana keyif bulacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında ıslak örtü görüldüğünde sevdiği kişiden hayır ve karşılık bulacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, çok güzel ve mutluluk verici bu adım ile sevgi dolu ve çok büyük bir huzura ereceği bir yuvaya sahip olacağına, uzun zaman önce başladığı ancak sonra üzerine düşünemediği bir proje ile ilgili olarak yeni adımlar atmaya başlayacağına ve bu sayede bazı kişilerin dikkatini çekeceğine işaret eder.

Kahve falında mavi beyaz yatak örtüsü görüldüyse bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına, geçiminin zor hale geleceğine, maddi açıdan çok zor günlerin geleceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine, işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında mezarın üstünde yeşil örtü görmek yaşanacak olaylardan ötürü çok gereksiz ve kötü insanlar ile muhatap olmasından ve karşı karşıya gelmesinden ötürü çok büyük bir sıkıntıya gireceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, mutsuz ve moralsiz olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında yeni örtü görülmesi yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, başını borçlardan kaldıramayacağına, ortaklık kurulan kişilerden gelecek destekler sayesinde işlerin düze çıkacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, çok büyük adımlar atacağına alamettir.

Kahve falında yeşil işlemeli masa örtüsü görüldüyse maddi ve manevi durumlarının günden güne daha kötü bir hal alacağına, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına, kötü durumlara düşürüleceğine yorulur.

Kahve falında koyu yeşil yatak örtüsü görmek heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, bir sebeple çok üzüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında mavi beyaz masa örtüsü görülmesi gönül hoşluğu içinde olacağına ve esenlik bulacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, beklenmedik kimselerden duyulacak kötü sözler yüzünden moral bozukluğu yaşanacağına alamettir.

Kahve falında lacivert örtü görüldüyse sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine, cesaretini ve kendine olan özgüvenini de yitireceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında beyaz dantelli yatak örtüsü görüldüyse rahat geçinerek yaşayacağına, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında kızının başında siyah örtü görüldüğünde kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine, kazancın yapılacak tercihler sayesinde iki katına çıkacağına, herkes tarafından saygı göreceğine, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında boncuklu örtü görüldüğünde fal kapatanın kısmetinin kapanacağına, kısmetlerinin bol olacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.