AnaSayfa / orkide fal anlamları / Kahve falında orkide görmek

Kahve falında orkide görmek

Kahve falında orkide görmek çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, korkularının sona ereceğine, çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına yorumlanır.

Kahve falında orkide gördüyseniz

  • Fikirlerinizi paylaşmanız sizi daha iyi anlamalarını sağlayabilir.
  • Her şekilde her şey yolunda gideceğe benziyor.

Kahve falında orkide bahçesi görüldüyse hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, iş ile ilgili düzeltmeler yaptıktan sonra aile için çok güzel şeyler yapılacağına, kendisini çok huzurlu hissedeceğine, olumsuz olaylar yaşayacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, gittikçe daha fazla içine kapanıp çok üzücü ve can yakıcı sorunlar ile karşılaşacağına delalet eder.

Kahve falında bir sürü beyaz orkide görüldüğünde kırılan bir kalbin tamir edileceğine, borçların gün geçtikçe daha da büyüyeceğine, bunun ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına alamet eder.

Kahve falında çiçeksiz orkide görüldüyse tabiri caizse ağız tadından olacağına, yapılan işte çalışanlardan birinin hatası yüzünden büyük bir parasal kayba uğranacağına ve sevilen bir kişinin yardım çağrısına içinde bulunulan kötü durumdan ötürü olumlu cevap verilemeyeceğine, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında turuncu orkide görülmesi yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, fal kapatanın bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, mutlu ve huzurlu biri olacağına, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, rahat rahat yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sarı orkide görülmesi borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine, ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında orkide dalı görüldüğünde çok iyi işler gerçekleştireceğine, ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, kariyerinde atılım yapacağına, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine inanılır.

Kahve falında bir sürü orkide görüldüğünde çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, çok büyük ve başarılı bir kariyer için kendisine daha uygun olduğunu düşündüğü bir işe gireceğine, işlerinin Allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında orkide kökü görmek uzun zamandan beri çok büyük az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında köklü orkide görülmesi nimetten ve paradan yana da bolluk yaşayacağına, yeni bir birlikteliğe başlanacağına, ancak gireceği yolun da çetin olacağına, iyi bir kariyer edineceğine, kısmetinin bir süre daha istediği gibi olmayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında saksıda orkide görüldüyse bir sebeple maddi sıkıntıya düşeceğine, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, Herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına ve atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, şöhret elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında orkidenin solduğunu görüldüğünde yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına, derdin sona ereceğine, onlara umut bağlayacağına fakat işlerinin istediği yönde ilerleme göstermeyeceğine delalettir.

Kahve falında canlı orkide görüldüğünde zarar ettiği bir işe tekrar gireceğine, sürekli olarak emirler veren fal kapatanın pek çok kişiyle arasının açılacağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine bu sayede de iş üstüne iş teklifi alacağına yorumlanmaktadır.

Kahve falında rengarenk orkideler görmek ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına ve bulunduğu sektör içinde kendisine yer edineceğine, psikolojik olarak toparlanacağına, kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine ve uzlaşmaya yaklaşmayacağına tabir olunur.

Kahve falında gül ve orkide görmek karşısına çıkan şansları iyi kullanamayacağına, yüreğinin sıkılacağına ve mutsuzluğunun tüm hayatını etkileyeceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında kurumuş orkide görüldüyse para sıkıntısının olmayacağına, para kazanmaya başlayacağına, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına yorumlanır.

Kahve falında orkidenin büyüdüğünü görüldüyse iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, sahip olduğu bolluğun ve zenginliğin azalacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, saygın bir hayat yaşayacağına inanılmaktadır.

Kahve falında orkide yaprağı görüldüğünde sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, hayatının da zorlaşacağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine alamettir.

Kahve falında yapay orkide görüldüyse yokluk çeken bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa zamanda sona ereceğine, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde büyük paralar kazanacağına yorulur.

Kahve falında siyah orkide görmek durgun giden işlerin açılacağına, iyi geçiminin devam edeceğine, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşadığı bir dönemin sona ereceğine, keyifsizliğinin dışarıdan fark edileceğine, o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına yorumlanır.

Kahve falında orkide ağacı görüldüğünde kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, elindeki bütün imkânları kullanmasına rağmen yaşadığı kötü olaylar yüzünden işlerinin bir türlü düzelmeyeceğine ve gün geçtikçe daha çok üzüleceği olaylar yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eflatun orkide görüldüyse çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan ı durumlardan kurtulacağına, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Kahve falında filizlenmiş orkide görüldüyse kazançlı işlere yatırım yapacağına, fal kapatanın kazancının artacağına, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında solmuş orkide görüldüğünde endişe edilen durumların alınacak destek ve yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, yaşadığı zararı ve mali krizi atlatacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında orkidenin filizlendiğini görmek samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine ve belki işle ilgili bir ortaklık kurulacağına, günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, uğursuz kişiler ve olaylarla karşılaşacağına, babanın ya da amcanın çok ağır bir hastalığa yakalanacağına ve vefat edeceğine, yapılan bir hatanın düzeltileceğine alamettir.

Kahve falında kırmızı orkide görüldüğünde uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine, sevdiği bir kişi ile yakın zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok fazla vakit kaybetmeden bir çocuk sahibi olacağına, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, cebine giren paranın gittikçe azalacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil orkide görmek işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına, mal ve mülk sahibi olmaya, aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine ve çok büyük bit huzur ve mutluluk duyulacağına, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında orkide tohumu görülmesi içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına, tüm sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına delalet eder.

Kahve falında evde orkide görmek hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına işaret ettiği söylenir.

Kahve falında orkidenin açtığını görmek bereketli ve hayırlı olacağına, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli biri olacağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine delalet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.