AnaSayfa / ördek fal anlamları / Kahve falında ördek yavru görmek

Kahve falında ördek yavru görmek

Kahve falında ördek yavru görmek rakiplerine karşı zafer elde edeceğine, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, üzgün ve hasta olacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, günden güne kazancının artacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ördek yavru gördüyseniz

  • Evlilerde, fiziksel olarak bir form düşüklüğü gözlenebilir.
  • Size ait olmayan iş ya da sorumluluklardan kaçınmalısınız.

Kahve falında uçan ördek yavrusu görmek kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, insanlarla arasının açılacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine yorumlanır.

Kahve falında ördek yavrusu yakalamak görüldüğünde onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine ve resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına, yaptığı her hamle ile daha kötü bir olayla karşılaşacağına inanılmaktadır.

Kahve falında beyaz ördek yavrusu görmek böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına alamettir.

Kahve falında ördek yavrusunun ısırdığını görülmesi az bir bütçeyle girişilen işleri büyüterek piyasada aranan markalar arasına girileceğine, çaresizliğinin ve yalnızlığının da sonunun geleceğine, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Kahve falında ölmüş ördek yavrusu görüldüğünde parasının ve malının eksik kalmayacağına, plan ve projelerinin kendisi için hayır getireceğine, anne babaya müjde verileceğine yorulur.

Kahve falında yumurtadan ördek yavrusu çıktığını görmek aradığı aşkı bulacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, mutluluktan havalara uçulacağına, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, yaptığı başarılı ve büyük çalışmalar sayesinde işlerini yoluna sokacağına delalet eder.

Kahve falında yüzen ördek yavrusu görüldüyse verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına, muradına ereceğine ve daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Kahve falında ördek yavrusu öldüğünü görülmesi bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, kurulu düzenin bozulacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir