AnaSayfa / mezar fal anlamları / Kahve falında ölü mezar görmek

Kahve falında ölü mezar görmek

Kahve falında ölü mezar görmek kötü ve çirkin sözler nedeniyle de yıkılacağına, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, kazancın yarı yarıya düşeceğine, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, aile hayatının hayır getireceğine işaret eder.

Kahve falında ölü mezar gördüyseniz

  • Siz kendi bildiklerinize güvenerek ilerlemelisiniz.
  • Yardım amaçlı sosyal aktivitelere katılabilirsiniz.

Kahve falında ölüyü mezar üstünde görmek düzenli bir işe kavuşulacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, attığı her adımda daha kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölüyü mezara koyarken görüldüğünde girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, can derdine düşeceğine ve bu nedenle de çok mutsuz olacağına, zor durumların biteceğine, iş hayatında da değişikliklerin kapıda olacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına ve zor zamanlar geçiren bir akrabaya yardım edileceğine, hoş olmayan sözler işiteceğine işarettir.

Kahve falında ölüyü mezardan çıkmış görüldüyse herkesin takdirini toplayacağına, bir daha da hayatı boyunca bu imkânı elde edemeyeceğine ve başarısız olacağına, küçük ise kazancınızın daha az olacağına, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine delalet eder.

Kahve falında ölünün mezarının açıldığını görüldüyse yaptığı her hamle ile daha kötü bir olayla karşılaşacağına, insanların hayır dualarını alacağına, insanlar tarafından takdir edileceğine, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, sağlığını geri kazanacağına yorulur.

Kahve falında ölüyü mezar dışında görüldüyse musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, ortaya çıkan bu durumu çözmek için çeşitli yollara başvuracağına ve böyle bir çalışma sayesinde içine düştüğü durumla ilgili olarak çok büyük araştırmalara gireceğine, yaşamın kolay hale geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında ölüyü mezarı başında görülmesi kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine yorulur.

Kahve falında ölünün mezara konulduğunu görülmesi bazen de eşlerden birinin hastalık nedeniyle bir süre zor günler geçireceğine, borçlarının artacağına ve bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına, ettiği duaların ve dileklerin kabul olacağına, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında ölünün mezarda yattığını görmek kazançlı bir işin başına geçileceğine, elinde bulunan küçük bir miktar paranın eriyip gideceğine, yaşadığı yokluğun biteceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.