AnaSayfa / olta fal anlamları / Kahve falında olta görmek

Kahve falında olta görmek

Kahve falında olta görmek donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, dostları ile samimiyetini daha fazla ilerleteceğine, hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, dost sandığı kimselerden sıkıntı alacağına, yeni siparişler alacağına, kendini dinine daha fazla vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında olta gördüyseniz

  • Bazı kişileri veya olayları zorlama eğiliminde olabilirsiniz.
  • Bazı konularda başarı elde etmek için az çok hesaplanabilir riskler alabilirsiniz.

Kahve falında olta takımı görüldüyse iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, elinde bulunan imkânların bazı kişiler tarafından kötüye kullanılmak isteneceğine, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, miras konularında sıkıntılar çıkacağına, tüm endişe ve üzüntülerinden kurtulacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında olta kurşunu görüldüğünde huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, şanssızlıklar ile çok uzun bir süre uğraşarak çok zaman kaybedeceğine alamet eder.

Kahve falında başkasının oltayla balık tuttuğunu görüldüğünde hastalıktan şifa bulmaya, sıkıntılı durumlar yaşayacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, eşinin bir dediğini iki etmeyeceğine alamet eder.

Kahve falında kırık olta görüldüyse başarıya ve zafere giden yolun açılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, cebinin para göreceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında olta iğnesi görüldüyse işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, kötü ve art niyetli biri ile ortaklık etmek, dünya malı için hiçbir zaman itibarını zedeleyecek işlere girmeyeceğine, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine yorulur.

Kahve falında olta ipi görüldüğünde sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, anne veya babadan gelen bir parayla kendi işini kurarak yepyeni bir alanda çalışmaya başlanacağına, yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında denizde olta görüldüyse gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında çok sayıda olta görüldüyse maddi açıdan ferahlayacağına, umutlarının bitmesine sebep olacağına ve kişinin bunalıma düşeceğine, iş yerinde görevini zorla yerine getireceğinden dolayı amirlerinden ikaz alacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına işarettir.

Kahve falında büyük olta görmek hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, malını ve canını riske edeceğine, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına alamet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir