AnaSayfa / tavuk fal anlamları / Kahve falında ölen tavuk görmek

Kahve falında ölen tavuk görmek

Kahve falında ölen tavuk görmek sorunlar yüzünden tartışmalar çıkacağına, sağlığının yerine geleceğine bunun da kendisine hayattan eskisi gibi zevk alma olanağı sunacağına, etrafındaki insanların sıkıntılarına çare olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, malının büyük bir kısmını zarar edeceğine işaret eder.

Kahve falında ölen tavuk gördüyseniz

  • İçinizde kaçıp, uzaklaşmak, uzaklara yolculuk yapmak gibi istekler bulunabilir ya da uzun bir yolculuk planlayabilirsiniz.
  • Yeni bir iş, mevcut işinizde bir değişiklik ya da işleri halletme biçiminizde yapacağınız değişiklikler stresinizi azaltabilir, yeni fırsatların yolunu açabilir ya da sizi özgürleştirebilir.

Kahve falında siyah ölmüş tavuk görülmesi verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, yatırımlarından istediği kazancı elde edemeyeceğine, daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine delalettir.

Kahve falında suda ölmüş tavuk görülmesi maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine rivayet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir