AnaSayfa / bebek fal anlamları / Kahve falında olan bebek görmek

Kahve falında olan bebek görmek

Kahve falında olan bebek görmek ancak daha sonra işlerinin yakın zaman içinde eskisinden de daha iyiye gideceğine, şifa ve ilaç bulacağına, var olan hastalıklarının şifa bulacağına, fakirlik ve yokluk göreceğine, ancak bu durumların kısa süre içinde olumlu bir hal alacağına, ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına ve hem maddi hem manevi olarak kişiye çok büyük darbe indireceğine alamet ettiği söylenir.

Kahve falında olan bebek gördüyseniz

  • Yaratıcılığınızı doğru şekilde değerlendirebilirsiniz.
  • Bazı kişilerin bazı konulardaki anlaşmalara, verilen sözlere ya da maddi konulara bakışı farklı olabilir.

Kahve falında kabız olmuş bebek görülmesi aile hayatında çok büyük tartışmalar gerçekleştirileceğine, bereketin ve verimin geleceğine, hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine tabir olunur.

Kahve falında hamile olup bebek görülmesi işinde aranan biri haline geleceğine, falı kapatan kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine yorulur.

Kahve falında ameliyat olan bebek görüldüyse kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, kişinin sıkıntıların artacağına, ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ishal olmuş bebek görmek hepsinin alın terinin karşılığı olacağına, elini eteğini her şeyden çekeceğine, çok donanımlı ve deneyimli olunmasına rağmen işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına yorulur.

Kahve falında evli olmadan bebek görüldüğünde sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, çok sorunlu bir işin üstesinden bu sayede geleceğine, bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine, ilişkiye huzurun geleceğine tabir olunur.

Kahve falında anne olmak bebek görüldüyse başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, maddi ve manevi olarak büyük rahatlığa ereceğine, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına inanılır.

Kahve falında hasta olan bebek görüldüyse yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına ve böylece kişinin rahat edeceğine delalet eder.

Kahve falında sarılık olmuş bebek görüldüğünde bol kazanç elde edeceğine, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ateşi olan bebek görüldüyse hayatını riske atmak istemediği için çevresindeki insanlara da dikkat edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ermesinde çok büyük fayda sağlayacağına, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine alamet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir