AnaSayfa / oğul fal anlamları / Kahve falında oğlunu kör görmek

Kahve falında oğlunu kör görmek

Kahve falında oğlunu kör görmek sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına, kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, zor günlerin uzaklaşacağına yorumlanır.

Kahve falında oğlunu kör gördüyseniz

  • Kimseyi değiştiremezsiniz, insanları oldukları gibi kabul etmeniz durumundaysa, ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir veya farklı şeyler deneyerek ilişkilerinizi canlandırabilirsiniz.
  • Bazı konuların dışında kalmaya çalışmak yerine, belli bir konuda başarı elde etmek ya da bazı konuları sonuca ulaştırmak istiyorsanız yaratıcılığınızı kullanmalısınız.

Kahve falında oğlunun kör olduğunu görüldüğünde olağan üstü ya da garip sayılabilecek hiçbir olayın yaşanmayacağına, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, adından söz ettirecek adımlar atacağına, özel hayatının da yolunda gideceğine, ettiği zararları telafi edeceğine delalet eder.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir