AnaSayfa / odun fal anlamları / Kahve falında odunu görmek

Kahve falında odunu görmek

Kahve falında odunu görmek neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, karşısına çıkan bazı fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak kazancını daha arttıracağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına ve içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine, maddi açıdan büyük bir ferahlık sağlayacak kararlar alınacağına delalet ettiği söylenir.

Kahve falında odunu gördüyseniz

  • Yararlı tavsiyelerde bulunan kşileri dinlemeli, faydalı fikirlere yer açmalı ya da size destek olmak veya yardım etmek isteyen kişilere izin vermelisiniz.
  • Yaratıcı çözümleri iyi dinleyip kendi durumunuza uygulayabilirseniz, işle ilgili bir problem çözülebilir.

Kahve falında uzun odunlar görülmesi huzurunun ve sıhhatinin yerine geleceğine, kendisine kötülük yapan kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına ve çok büyük bir mutluluk yaşayarak işlerinin düzeleceğine, çekilen sıkıntıların karşılığını en iyi şekilde alacak olan fal kapatanın dertsiz bir sürece gireceğine, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine delalet eder.

Kahve falında yanan odunlar görülmesi elinde bulunan üç kuruşun bu kişi tarafından çalınacağına, parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında kiraz odunu görüldüyse kendisini çok huzurlu hissedeceğine, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, bahtının ve geleceğinin açık olacağına yorulur.

Kahve falında dut odunu görüldüyse çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine, huzurunun yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Kahve falında büyük odunlar görüldüyse tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, alım zorluğu yaşamayacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşayacağına, gündemi iyi olan bir ülkeye de bolluk olacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında fıstık odunu görülmesi aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, ister istemez çok sorunlu bir zaman geçireceğine, kimseden destek almadan başarı elde edeceğine, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, hayali kurulan çalışmalara ve projelere bu sayede kavuşulacağına alamettir.

Kahve falında nar odunu görüldüyse yeni bir yuva kurmak için uğraş verileceğine, maddi açıdan sıkıntı duyulacağına, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine yorulur.

Kahve falında odunun bittiğini görüldüyse verilen bir sözün yerine getirileceğine, aile hayatının sorunlarla dolacağına, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, güzel bir evliliğe, ancak sıkıntıların bir türlü sona ermeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında zeytin odunu görmek Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine yorulur.

Kahve falında odununun çalındığını görüldüyse çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına ve hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, hiç istemediği işlere gireceğine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine yorulur.

Kahve falında fındık odunu görüldüyse maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, çok büyük çaba sarfedeceğine, sosyal hayat içinde tanıştığı ve kendisine uygun olduğunu düşündüğü bir kişi ile bir ilişkiye başlayacağına, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına inanılır.

Kahve falında gürgen odunu görüldüğünde çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulup ferahlığa çıkacağına, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, aile bireyleri arasında sürtüşmeler olacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Kahve falında kuru odunlar görüldüğünde ortaya çıkan bu durumu çözmek için çeşitli yollara başvuracağına ve böyle bir çalışma sayesinde içine düştüğü durumla ilgili olarak çok büyük araştırmalara gireceğine, güzelliklere rast gelineceğine, ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar verici bir hale geleceğine ve büyük üzüntülere neden olacağına, kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında incir odunu görülmesi hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, çok iyi işler yapılacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına, kötü günlerin izlerini silmeyi başaracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bağ odunu görülmesi sürekli stres ve sinir içinde olacağına, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına, başarıya giden yolların açılacağına inanılır.

Kahve falında kayısı odunu görülmesi maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, en yüksek makamlara oturacağına, yapılan hataların büyük belalar getireceğine, ele geçen bir miktar kazancın geldiği gibi gideceğine ve fal kapatanın bu duruma karşı çaresiz kalacağına, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, ailede rızık yokluğuna düşeceğine delalettir.

Kahve falında odunu yanarken görüldüğünde ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, bir yere taşınmaya, insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, böylece çalışmaları takip ve takdir edilecek kimse olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında odunların yıkıldığını görüldüğünde sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, ilaç kullanmak ve sık sık hastaneye gitmek zorunda olacağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına yorulmaktadır.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir