AnaSayfa / nişanlı fal anlamları / Kahve falında nişanlıyı başkasıyla görmek

Kahve falında nişanlıyı başkasıyla görmek

Kahve falında nişanlıyı başkasıyla görmek hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, o arkadaşından büyük yardımlar alacağına, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına, daha fazla gelir elde edeceğine işarettir.

Kahve falında nişanlıyı başkasıyla gördüyseniz

  • Duygusal hayatınıza gelince; duygularınızdaki kırgınlık süregitmekle birlikte karşı cinsten başka bir kişi yardımınıza yetişecek.
  • Çalıştığınız veya yaşadığınız alandaki tüm yeni şeyleri keşfetme içgüdünüzü dizginleyemiyorsunuz.

Kahve falında nişanlıyken başkasıyla nişanlandığını görmek borçların kolaylıkla kapanacağına, kaderinin yüzüne güleceğine, kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına alamet ettiği söylenir.

Kahve falında nişanlıyken başkasıyla evlendiğini görüldüğünde yokluk içine düşeceğine, üzüntülerinden ve endişelerinden kurtulacağına ve hastalığından tamamen kurtulup rahata ereceğine, bunların devlet kapılarından geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında nişanlının başkasıyla öpüştüğünü görüldüğünde kişinin bu gidişatı durdurmak için bir şeyler yapması gerektiğine ve eğer müdahale etmezse daha kötü durumlar ile karşılaşacağına, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına alamettir.

Kahve falında nişanlının başkasını sevdiğini görmek maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına, inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, sevdiği kişilerle arasının açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Kahve falında nişanlının başkasıyla konuştuğunu görüldüyse suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, onu hayallerine kavuşturacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine yorulur.

Paylaş, Kısmetini Gör

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.